Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Thule'

Znaleziono: 6 wiadomości dla frazy 'Thule'
2015-12-10
Thule świętuje premierę nowej wersji bagażnika Thule ProRide 598 - prezentując jego limitowaną, kolorową edycję.
2014-09-30
Kufry rowerowe Thule RoundTrip Pro oraz RoundTrip Transition od momentu swojej premiery w ubiegłym roku zdobyły szereg nagród oraz pozytywnych recenzji użytkowników i specjalistów ? dzięki przemyślanej konstrukcji oraz wygodzie użytkowania
2014-03-21
The Perfect Getaway to najnowsza inicjatywa firmy Thule skierowana do rowerzystów, w przygotowaniu której wzięli udział dwaj członkowie zespołu Thule Crew - Tim Johnson oraz Chris Van Dine.
2013-12-27
Święta i Sylwester to kilka wolnych dni, w czasie których część z nas leniuchuje starając się nic nie robić. Dla tych którzy nawet nie jeżdżą na rowerach w tym czasie mamy garść rowerowych filmów, które zostały nadesłane na konkurs Go Epic with Thule.
2013-07-10
W ofercie firmy Thule ? czołowego producenta sprzętu ułatwiającego przewożenie samochodem różnego typu wyposażenia ? pojawił się najnowszy bagażnik rowerowy montowany na hak: model EasyFold.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 2 artykułów dla tagu 'Thule'
2013-09-12
Od polskiego dystrybutora - firmy Taurus otrzymaliśmy bagażnik samochodowy na rowery Thule Clip On High. Jest to bardzo ciekawy model mocowany na klapę auta przeznaczony do przewożenia dwóch rowerów.
2013-11-21
Po opisaniu bagażnika Thule Clip On High, postanowiliśmy przetestować zupełnie inne podejście do tematu przewożenia rowerów. EasyFold mocowany na hak to najnowsze rozwiązanie tego typu szwedzkiej firmy Thule.
Liczba pozycji: