Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Ustroń'

Znaleziono: 3 wiadomości dla frazy 'Ustroń'
2008-06-17
Największa impreza rowerowa w Polsce Mio Fujifilm Bike Maraton przyciągnęła do Ustronia około 900 uczestników. Na starcie pojawili się najlepsi kolarze Polski, wśród nich Mistrz Polski Marek Galiński, który ustąpił pola na dystansie MEGA swojemu młodszemu koledze z drożyny Piotrkowi Brzózce.
2008-06-13
Po raz kolejny uczestnicy Mio Fujifilm Bike Maratonu gościć będą w Ustroniu, start i meta maratonu zlokalizowana będzie na ustrońskim stadionie. Start Mio Fujifilm Bike Maratonu w sobotę 14 czerwca punktualnie o 11.00.
2007-06-19
Po raz kolejny uczestników Mio Fujifilm Bike Maratonu przywitała doskonała pogoda do jazdy 17-18 stopni i ani kropli deszczu. Ponad 1000 uczestników mogło wyruszyć na perfekcyjnie przygotowaną trasę . Trasa MINI Mio Fujifilm Bike Maratonu ciekawa, z trudnym podjazdem asfaltem na Równicę i trudnym terenowym zjazdem na Lipowski Groń.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 2 artykułów dla tagu 'Ustroń'
2012-01-02
Ustroń i okolice - trasy MTB Rejon miejscowości Ustroń, Wisła i Istebna w Beskidzie Śląskim to jedne z najwspanialszych terenów do uprawiania kolarstwa górskiego.
2012-01-02
Przewodnik zawiera opisy 16 wycieczek rowerowych po Beskidzie Śląskim z Ustronia. Są to autorskie propozycje, tylko częściowo pokrywające się z wyznaczonymi szlakami rowerowymi. Wycieczki zostały sklasyfikowane jako: bardzo łatwe, łatwe, średni...
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 tras dla tagu 'Ustroń'
Liczba pozycji:


Znaleziono: 6 imprez dla tagu 'Ustroń'
Liczba pozycji: