Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'WIR'

Znaleziono: 5 wiadomości dla frazy 'WIR'
2014-09-16
W Warszawie odbędzie się III Kongres Rozwoju Ruchu Rowerowego pt. "Sukcesy i wyzwania polskiej polityki rowerowej"
2014-05-23
Członkowie Stowarzyszenia Wrocławska Inicjatywa Rowerowa startują z z drugą edycją Wyższej Szkoły Rowerowej Jazdy! Akcja ta ma na celu podniesienie swoich umiejętności w jeżdżeniu rowerem po miejskiej dżungli.
2013-05-24
9 czerwca we Wrocławiu odbędzie się Wrocławskie Święto Rowerzysty. Wśród licznych atrakcji i nagród do wygrania w ramach imprezy, jedna szczególnie ucieszy miłośników podróży rowerowych i francuskich klimatów.
2013-02-21
We Wrocławiu w ramach cyklicznej imprezy organizowanej przez stowarzyszenie "Wrocławska Inicjatywa Rowerowa" odbyło się spotkanie oficera rowerowego z cyklistami.
2011-02-02
W ubiegłym tygodniu Miasto zwróciło się do firm o wycenę wykonania oznakowania turystycznych tras rowerowych. Sześć tras rowerowych w 2009 roku wyznaczyło Stowarzyszenie Wrocławska Inicjatywa Rowerowa, ale do tej pory nie było pieniędzy na wyznakowanie jej w terenie.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'WIR'
2012-03-29
We Wrocławiu obecnie największą i najważniejszą organizacja pozarządowa działająca w interesie rowerzystów jest Wrocławska Inicjatywa Rowerowa.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 2 definicji w encyklopedii dla tagu 'WIR'
Organizacja powołana do życia 5 sierpnia 2001 r. przez pozarządowe organizacje ekologiczne i rowerowe.
Największa i najważniejsza wrocławska organizacja pozarządowa działająca w interesie rowerzystów. Zajmuje się głównie opiniowaniem i monitorowaniem stanu infrastruktury rowerowej oraz bierze czynny udział w projektowaniu nowej.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 8 imprez dla tagu 'WIR'
Liczba pozycji: