Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Warszawski Rower Miejski'

Znaleziono: 6 wiadomości dla frazy 'Warszawski Rower Miejski'
2013-04-10
9 kwietnia ruszył nowy sezon Warszawskiego Roweru Miejskiego - Vetuliro. Operator systemu - firma Nextbike zwiększyła trzykrotnie ilość stacji, gdzie można wypożyczyć rower - do 150.
2012-07-22
Warszawski system wypożyczalni rowerów Veturilo ma już swoją stronę internetową – www.veturilo.waw.pl. Za pomocą serwisu można, jeszcze przed uruchomieniem systemu, dopełnić wszystkich wstępnych formalności związanych z rejestracją i opłatami.
2012-07-03
Miesiąc przed uruchomieniem sieci wypożyczalni rowerowych w Śródmieściu, na Bemowie i Ursynowie miejskim urzędnikom udało się dogadać z władzami Bemowa. Oba systemy dla cyklistów będą kompatybilne.
2012-05-11
Rowerowe wypożyczalnie staną latem w Śródmieściu: między Arkadią i Politechniką oraz al. Jana Pawła II i Wisłą, a także na Bielanach i Ursynowie. - Liczymy na kilkanaście tysięcy wypożyczeń dziennie - mówi Łukasz Puchalski z ZTM.
2012-08-04
Przed pomnikiem Kopernika w Warszawie w czwartek uroczyście otwarto miejską sieć wypożyczalni rowerów. Do korzystania z niej zachęcał m.in. były mistrz świata w kolarstwie Ryszard Szurkowski. Do południa w systemie zarejestrowało się ponad 7 tys. osób.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'Warszawski Rower Miejski'
2012-04-16
Pierwsza koncepcja Warszawskiego Roweru Miejskiego powstała około 2007 roku. Opierała się ona na wytycznych zawartych w dokumencie "Strategia zrównoważonego rozwoju systemu transportowego Warszawy do roku 2015 i na lata kolejne".
Liczba pozycji:


Znaleziono: 2 imprez dla tagu 'Warszawski Rower Miejski'
Liczba pozycji: