Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'alleycat'

Znaleziono: 12 wiadomości dla frazy 'alleycat'
2011-11-26
Celem tej imprezy jest rowerowa zabawa połączona ze sprawdzeniem znajomości miasta oraz spędzenie czasu na świeżym powietrzu — mówi Marek Kamm, organizator zawodów Elbląskiego Alleycata Ergo Hestia, czyli jazdy na orientację po Elblągu.
2010-03-26
Wrocławscy Kurierzy Rowerowi zapraszają na pożegnalny alleycat - czyli rowerowy wyścig ulicami miasta.
2010-01-09
Zapraszamy na Wielkoorkiestrowy Alleycat na dzieciaki - czyli rowerowe ściganie na XVIII fianł Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Wrocławiu
2008-12-03
Wrocławski Alleycat - czyli rowerowe zawody rozgrywane w mieście, początkowo tylko przez kurierów obchodzi swoje pierwsze urodziny.
2009-01-06
Z okazji odbywającej się w warunkach kryzysowych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wrocławscy kurierzy rowerowi organizują XIV wyścig Alleycat, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na Orkiestrę.
Liczba pozycji:
1 2 3


Znaleziono: 2 definicji w encyklopedii dla tagu 'alleycat'
Nieformalne (zazwyczaj) zawody rowerowe na terenie miasta zazwyczaj organizowane przez kurierów rowerowych. Celem jest zaliczenie wszystkich zadań w jak najkrótszym czasie.
Zalaminowana kartka, którą otrzymują uczestnicy alleycatu. Najczęściej z jednej strony znajduje się na niej data, nazwa alleycatu i okolicznościowa grafika, a z drugiej numer startowy zawodnika.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 5 imprez dla tagu 'alleycat'
Liczba pozycji: