Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'beletrystyka rowerowa'

Znaleziono: 2 wiadomości dla frazy 'beletrystyka rowerowa'
2016-10-26
O młodości w Kołczygłowach, pierwszych treningach, sukcesach, olimpijskim medalu, zawodowym kolarstwie aż w końcu o organizacji największego wyścigu w Polsce Tour de Pologne opowiada Czesław Lang legenda kolarstwa w swojej nowej książce "Zawodowiec"
2012-11-07
Nakładem wydawnictwa Bezdroża ukazała się książka "Makaron w sakwach, czyli rowerem przez Andy i Kordyliery" autorstwa Piotra Strzeżysza.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 56 artykułów dla tagu 'beletrystyka rowerowa'
2012-03-02
Jedna z pierwszych po wojnie książek o tematyce rowerowej. Autor - Rajmund Sosiński był redaktorem naczelnym pisma "Horyzonty Techniki" w pierwszych latach działalności (lata 50.).
2012-02-03
Bardzo osobista, miejscami refleksyjna opowieść o wyprawie do grobu św. Jakuba, jednego z apostołów Chrystusa. Starodawny szlak tej wędrówki, określany mianem camino, cieszy się coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród pielgrzymów z Europy Zachodniej.
2012-01-01
Dalsze przygody bohaterów książki "Trzech panów w łódce nie licząc psa". Tym razem, wybierają się oni na rowerach do Schwarzwaldu. Po drodze doświadczają wielu zabawnych przygód. Czas odtwarzania ok. 8 godzin i 30 minut, 1 CD w formacie MP3.
2012-02-01
Wydawnictwo Sorus postanowiło przygotować książkę Polska Kazimierza Nowaka. Przewodnik rowerzysty -pierwszą biografię podróżnika, skupioną na tej części jego życia, jaką spędził w Polsce w jej międzywojennych granicach.
2012-02-01
Ludzie dość często zadawali nam pytanie, dlaczego właśnie Mongolia: fatalne drogi, bagna, rzeki, piach, podjazdy, upał i nocny chłód. Czasem za mało mamy odwagi na taką decyzję, bo uważamy, że jest za późno, bo obowiązki, kredyty, praca.
2012-02-01
Opowiadania dla dzieci napisane na podstawie reportaży Kazimierza Nowaka, który w latach trzydziestych XX wieku przemierzył Afrykę na rowerze. Barwne spotkania z mieszkańcami Afryki, mrożące krew w żyłach, a niekiedy zabawne przygody.
2012-02-01
Barwna opowieść o kilkuletniej spontanicznej podróży dwóch przyjaciół po krajach Dalekiego Wschodu. Zostawili oni wygodne życie i absorbującą pracę, zapakowali rowery, śpiwory, namiot i ruszyli w nieznane.
2012-02-01
"Rowerem" jest pierwszą polską edycją tekstów z zakresu "literatury pięknej i zarazem rowerowej". Nie chodzi o literaturę rowerową, ale o rower w literaturze. Istnieje bowiem bogaty księgozbiór poświęcony rowerowi, ale jeśli do rzeczownika "literatura"...
2012-02-01
Krzysztof Przemysław Skok z Dąbrówki Malborskiej. Ukończył politologię, zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Gdańskim oraz Europejskie Studia Specjalne na Politechnice Gdańskiej. Pasjonują go coraz to nowsze wyzwania.
2012-02-01
Krzysztof Skok chciał zobaczyć Chiny, być na Igrzyskach Olimpijskich, podróżować na rowerze i nie bał się zaryzykować, aby ten plan zrealizować. Poświecił wiele dla jednej idei: przeżyć przygodę, która będzie pełną pasji wyprawą po poznanie..
Liczba pozycji:
1 2 3 4 5 6