Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'budżet'

Znaleziono: 5 wiadomości dla frazy 'budżet'
2013-02-14
Czy Kraków będzie rocznie wydawać 10 mln zł na infrastrukturę rowerową w mieście? Tak chcieliby radni, którzy na środowej sesji przyjęli uchwałę kierunkową dla prezydenta o przeznaczaniu rocznie na rowery 0,3 proc. miejskiego budżetu.
2012-01-11
Stracone pieniądze na infrastrukturę rowerową, kiepska realizacja uchwały kontrapasowej, brak pomysłu na rozwój miejskiej wypożyczalni BikeOne - taki był rowerowy rok 2011 w Krakowie. Czyli jak zwykle: minusów dużo, plusów jak na lekarstwo.
2011-12-20
Cykliści: tak mało pieniędzy jeszcze nie było. Urząd: trzeba być ślepym, by nie widzieć rewolucji. Pogoda nie sprzyja rowerom. Za chwilę będą się jednak ważyć losy przyszłorocznych inwestycji dla cyklistów.
2011-11-21
Grabiszyńska, Sobieskiego, Ślężna, Piaskowa, Mickiewicza – to tylko niektóre ulice wzdłuż których mogłyby w przyszłym roku powstać nowe drogi rowerowe. Nie powstaną, bo w projekcie budżetu na 2012 rok pieniędzy jest jedynie 1,8 mln zł.
2011-08-21
Zespół rowerowy zatwierdził wczoraj wnioski do budżetu miasta o pieniądze na rowerowe inwestycje w mieście. Milion złotych ma być przeznaczony na budowę 2,5 km ścieżki z Dambonia do centrum
Liczba pozycji:


Znaleziono: 3 imprez dla tagu 'budżet'
Liczba pozycji: