Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'chiny'

Znaleziono: 5 wiadomości dla frazy 'chiny'
2013-03-21
17 marca Herba pobił rekord Guinnessa wskakując rowerem po schodach na Shanghai World Financial Center ? najwyższy budynek w Chinach (4. na świecie).
2010-01-31
Pekin - Władze miejskie Pekinu chcą odwrócić tendencję zmniejszania się liczby rowerzystów w mieście - podały w niedzielę chińskie media państwowe. Zapowiedziano przywrócenie ścieżek rowerowych zagarniętych przez samochody oraz budowę większej ilości miejsc parkingowych.
2007-06-29
Dwaj Chińczycy - Chunley Zhang i Jun Tian - wybrali się na rowerach z Chin do Francji. Jadą tam, aby obejrzeć wyścig Tour de France. Dotarli też do Koszalina.
2007-03-20
Nastają ciężkie czasy dla chińskich złodziei rowerów, ponieważ rząd podejmuje obecnie specjalne środki ochrony tego najbardziej rozpowszechnionego w Chinach środka komunikacji.
2007-01-09
Na najpopularniejszym serwisie aukcyjnym w Polsce - Allegro pojawiły się podejrzanie tanie składane rowery amerykańskiej firmy Dahon. Zamiast płacić 1290 zł za najtańszego oryginalnego Dahon'a Eco, na aukcji
Liczba pozycji:


Znaleziono: 2 artykułów dla tagu 'chiny'
2012-02-01
Krzysztof Skok chciał zobaczyć Chiny, być na Igrzyskach Olimpijskich, podróżować na rowerze i nie bał się zaryzykować, aby ten plan zrealizować. Poświecił wiele dla jednej idei: przeżyć przygodę, która będzie pełną pasji wyprawą po poznanie..
2012-01-01
Robert Maciąg rozpoczął swoją samotną wyprawę w lutym 2004 roku. Przez pięć miesięcy pokonał rozległe tereny Chin, górzyste obszary Wietnamu, piaszczysto-błotniste drogi Kambodży i dżunglę Laosu.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 imprez dla tagu 'chiny'
Liczba pozycji: