Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'czyszczenie'

Znaleziono: 2 wiadomości dla frazy 'czyszczenie'
2012-04-19
Biegasz, tańczysz lub grasz w tenisa? A może jeździsz na rowerze lub uprawiasz fitness? Tak czy inaczej musisz zmierzyć się z praniem odzieży sportowej. Poznaj zatem swojego nowego sprzymierzeńca - Bil Sport Active to najwyższej jakości specjalistyczny płyn do prania i pielęgnacji odzieży sportowej.
2008-01-17
GT85, który do tej pory był oferowany w sprayu o pojemności 400 ml teraz będzie dostępny równiez w poręczniejszym opakowaniu 200 ml.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 3 artykułów dla tagu 'czyszczenie'
2013-06-19
Czyszczenie i pielęgnacja roweru wymaga odpowiednich środków i narzędzi. Jeżeli chodzi o narzędzia do mycia roweru do wyboru mamy zwykłe używane w każdym domu szczotki, lub specjalistyczne, takie jak np firmy Muc-Off.
2014-05-25
Wiosna w pełni - czas na rower! W poradniku opisujemy jak we własnym zakresie wyczyścić go i nasmarować aby był gotowy do sezonu.
2012-03-27
Zespół napędowy wymaga smarowania. Powinniśmy to robić specjalnymi smarami przeznaczonymi do tego - czasy zwykłego oleju maszynowego już dawno minęły. Z kolei smarowanie (co się zdarza) olejami roślinnymi przynosi dokładnie odwrotny skutek do zamierzonego
Liczba pozycji:


Znaleziono: 2 imprez dla tagu 'czyszczenie'
Liczba pozycji: