Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'dzień bez samochodu'

Znaleziono: 13 wiadomości dla frazy 'dzień bez samochodu'
2015-09-10
Od 16 do 23 września będzie się odbywał Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu, który zwraca uwagę na problem transportu i komunikacji w miastach.
2014-09-22
W dniach 16-22 września obchodzony jest Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Ostatni dzień jest nazwany "Dniem bez Samochodu". Warto się przesiąść wtedy na rower oraz do środków komunikacji miejskiej, solidaryzując się w ten sposób z planetą.
2011-08-25
Jaki jest pomysł ratusza na sztandarową imprezę promującą ideę przesiadania się z samochodów do autobusów i na rower? Według mnie sprowadza się do hasła: zróbmy byle co, byleby było - pisze Piotr Zapotoczny, "Gazeta Wyborcza"
2010-09-23
W Londynie światowy dzień bez samochodu promowany na szczeblu władz samorządowych, szkół i organizacji ekologicznych jest okazją do promocji jazdy na rowerze, ulicznych festynów i powszechnego biadolenia na uliczne korki, dla których nie ma jednak alternatywy.
2009-09-19
"Zamień wóz na autobus”, "Popraw klimat naszego miasta”, "Lepiej jeść maliny, niż wdychać spaliny", "Czyste powietrze dla wszystkich”, "Ulice dla ludzi”, "I love bicycle” - pod tymi hasłami Państwowa Wyższa Szkoła we Włocławku, w ramach akcji "Rower dla studenta” obchodzi 22 września br. "Europejski Dzień bez Samochodu”.
Liczba pozycji:
1 2 3


Znaleziono: 9 imprez dla tagu 'dzień bez samochodu'
Liczba pozycji: