Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'dziwne rowery'

Znaleziono: 9 wiadomości dla frazy 'dziwne rowery'
2013-12-31
Firmy zajmujące się projektowaniem bardzo często tworzą koncepcje zupełnie niepotrzebnych a czasami wręcz absurdalnych gadżetów. Jednym z takich jest według nas projekt roweru czyszczącego powietrze zaproponowanego przez tajwańską firmę Lightfog
2012-10-26
Grupa studentów z Uniwerystetu Maryland w Wielkiej Brytanii stworzyła działający helikopter napędzamy siłą ludzkich mięśni. Przekazywanie siły jest identyczne jak w rowerze - pilot pedałuje nogami i rekami napędzając śmigła.
2012-05-21
Kamil Stysiak to pomysłodawca i konstruktor nietuzinkowych rowerów jakie ożywiają ulice Białegostoku. Jednoślady to dla niego nie tylko sposób na przemieszczanie się z punktu A do B, ale przede wszystkim mobilna sztuka, która ma ożywiać nasze miasto. Jak mówi takich rowerów wykonał już z setkę.
2012-03-11
Co zrobić gdy widoczność w mieście ogranicza gęstniejący ruch uliczny? Z wyzwaniem pomysłowo poradził sobie rosyjski konstruktor tego niezwykłego Transformer Bike. W pozycji wyjściowej jest to wygodny i bezpieczny chopper. Jednak gdy rowerzysta zechce z góry spojrzeć na korkującą się ulicę jednym ruchem może przeobrazić konstrukcję w tall-bike'a i to w czasie jazdy!
2010-01-08
Badacze z uczelni MIT zaprojektowali rower z łącznością Bluetooth, który pozwoli jego użytkownikom na kontrolowanie swoich przyjaciół, korków, sprawności fizycznej czy zanieczyszczeń.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'dziwne rowery'
2012-06-30
Galeria dziwacznych konstrukcji rowerowych..
Liczba pozycji: