Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'edbs'

Znaleziono: 7 wiadomości dla frazy 'edbs'
2011-09-22
Dzisiaj rozpoczyna się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (16-22 wrzesień 2011 r.), który ma zwrócić uwagę wszystkich na negatywne konsekwencje wynikające z nadmiernego ruchu samochodowego w miastach. 22 września - dodatkowo został ochrzczony Europejskim Dniem Bez Samochodu.
2011-08-25
Jaki jest pomysł ratusza na sztandarową imprezę promującą ideę przesiadania się z samochodów do autobusów i na rower? Według mnie sprowadza się do hasła: zróbmy byle co, byleby było - pisze Piotr Zapotoczny, "Gazeta Wyborcza"
2010-09-21
W poniedziałek rozpoczęły się obchody Europejskiego Tygodnia Mobilności, który ma zwrócić uwagę zarówna władz miast jak i mieszkańców na alternatywne możliwości poruszania się po mieście niż samochód.
2010-09-23
W Londynie światowy dzień bez samochodu promowany na szczeblu władz samorządowych, szkół i organizacji ekologicznych jest okazją do promocji jazdy na rowerze, ulicznych festynów i powszechnego biadolenia na uliczne korki, dla których nie ma jednak alternatywy.
2010-09-17
W przyszłą środę za darmo pojedziemy komunikacją miejską - to jedyna propozycja wrocławskiego magistratu na Europejski Dzień bez Samochodu. Nie będzie przejazdu rowerzystów ulicami Wrocławia ani spotkania ze środowiskami propagującymi miejski transport alternatywny.
Liczba pozycji:
1 2