Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'eurobike 2010'

Znaleziono: 4 wiadomości dla frazy 'eurobike 2010'
2010-09-01
Pierwszy dzień targów Eurobike za nami. Mnóstwo odwiedzających, ponad 1000 wystawców na kilkunastu halach. Targi w tym roku wyraźnie stoją pod znakiem rowerów na "dużych kołach" oraz elektrycznych.
2010-09-03
Drugi dzień targów Eurobike, wystawców wcale nie ubyło, za to znacznie przybyło odwiedzających. Przedzierając się przez tłumy sprawdzaliśmy co słychać wśród największych graczy na rynku polskim, a przy okazji wyłapując co ciekawsze i użyteczne nowości.
2010-09-10
Na niedawno zakończonych targach Eurobike w niemieckim mieście Friedrichshafen mieliśmy okazję poznać propozycję polskiej firmy Kross na rok 2011. Firma wprowadziła całkiem sporo zmian - nowe "nieparzyste" modele Level, dwa karbonowe hardtaile, nowe modele z serii City, oraz brak modeli z serii Sign
2010-09-01
Zanim rozpoczną się właściwe targi EUROBIKE w halach Friedrichshafen, dzień wcześniej zorganizowany został już po raz czwarty Demo Day w tej samej miejscowości co przed rokiem - Ratzenried w słonecznym regionie Allgau. Ta prestiżowa dla firm z branży rowerowej inicjatywa pozwala, by ich najnowsze rowery oraz rozwiązania sprzętowe zostały przetestowane przez specjalistów.
Liczba pozycji: