Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'greenways'

Znaleziono: 4 wiadomości dla frazy 'greenways'
2014-08-04
Przetwory z płatków i owoców róży, kazimierski bajgiel czy placuszki z miodem z mniszka z okolicznych łąk to tylko niektóre lokalne smaki jakie będą czekać na rowerzystów, którzy wybiorą się na "Rajd Rowerowy po Produkt Lokalny" 8 i 9 sierpnia 2014 roku.
2012-09-22
Bursztynowy Szlak Greenways zyskał 500 km nowych dobrze oznakowanych tras, które wspólnie tworzą Krainę Rowerową położoną na 16 gminach województwa lubelskiego.
2011-03-19
W ramach Bursztynowego Szlaku Greenways powstanie u nas 500 kilometrów tras rowerowych. Połączą m.in. kazimierski i kozłowiecki park krajobrazowy.
2006-11-11
Biegnący bieszczadzkim pograniczem szlak rowerowy "Zielony Rower - Greenway Karpaty Wschodnie" został zwycięzcą Nagrody Greenways 2006 za najlepszą inicjatywę tego typu w Europie środkowo-wschodniej. Krajowy koordynator Greenway z krakowskiej Fundacji Partnerstwo dla Środowiska, Dominika Zaręba, poinformowała PAP, że o nagrodę ubiegały się szlaki rowerowe m.in. w Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Rumunii i Bułgarii.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 3 artykułów dla tagu 'greenways'
2013-02-20
Przewodnik przedstawia propozycje kilkunastu wypraw rowerowych z opisami przebiegu tras i stopnia trudności, informacjami o walorach przyrodniczych, historii zwiedzanych miejsc, zabytkach i ludziach.
2012-02-03
Mapa przedstawia wszystkie szlaki rowerowe, jakie wyznakowano w polskich Bieszczadach w ramach projektu Greenways. Trasy proponowane w tym opracowaniu przeznaczone są dla turystów rowerowych, chcących podczas urlopu
2012-01-02
Mapa przedstawia polską część Szlaku Bursztynowego Budapesz - Kraków: odcinek Lipnica Wielka - Kraków. Szlak Bursztynowy to polsko-słowacko-węgierska inicjatywa realizowana wzdłuż cennego przyrodniczo i kulturowo traktu od Budapesztu do Krakowa.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 definicji w encyklopedii dla tagu 'greenways'
Europejska trasa rowerowa o walorach historycznych, kulturowych i przyrodniczych biegnąca wzdłuż starożytnego Szlaku Bursztynowego od Budapesztu przez Kraków do Morza Bałtyckiego.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 imprez dla tagu 'greenways'
Liczba pozycji: