Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'happening'

Znaleziono: 6 wiadomości dla frazy 'happening'
2010-06-13
Pod hasłem "Rowerowy King Size" członkowie i przyjaciele Wrocławskiej Inicjatywy Rowerowej wjechali do centrum miasta na rowerach obudowanych ramami.
2009-06-15
Wzorem innych krajów, korzystając z ich doświadczeń oraz dobrych wzorców Inicjatywa ChrońSkroń.pl postanowiła zapoczątkować "nową świecką tradycję" również w kraju nad Wisłą.
2009-04-26
Już 4 maja 2009 rusza akcja społeczna pt. "Zagoń rower do roboty!". Nadeszła wiosna, czas skończyć z wymówkami, że "jak będzie cieplej to będę jeździł(a)", "mam za daleko" czy "wybrudzę się i spocę". Rowerem do pracy jest zdrowiej, taniej, niejednokrotnie szybciej i na pewno bardziej ekologicznie.
2008-03-15
W Sejmie powstała Parlamentarna Grupa Rowerowa. Należy do niej 30 posłów. Wśród członków jest m.in. szef klubu LiD Wojciech Olejniczak i posłanka PiS, była minister sportu Elżbieta Jakubiak.
2007-11-01
Białostoczanie już wiedzą: od dwóch i pół roku w każdy ostatni piątek miesiąca ulicami miasta przejeżdża Masa Krytyczna, czyli kilkuset rowerzystów-zapaleńców. W ten sposób walczą o to, co w ich życiu najważniejsze - ścieżki rowerowe.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 1 imprez dla tagu 'happening'
Liczba pozycji: