Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'indie'

Znaleziono: 2 artykułów dla tagu 'indie'
2012-01-01
W trakcie pracy nad poprzednią (pierwszą) książką pana Roberta Maciąga było trudno ? debiutant, w dodatku z rogatą osobowością, z mocnym własnym zdaniem w sprawie każdego przecinka. Trzeba było mocować się z tekstem, spierać z autorem.
2012-01-01
Spontaniczny wypad rowerem do Indii przez Ukrainę, Turcję, Iran, Pakistan - bez drobiazgowych planów, przygotowań, wiedzy i środków finansowych - stał się podstawą do odmalowania krajów Bliskiego Wschodu z perspektywy przemierzającego je rowerzysty.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 wypraw dla tagu 'indie'
2012-06-27 - 2012-08-02
Droga z Manali do Leh to jedna z najwyższych dróg na Świecie, a przełęcz górska Khardung La uważana była do niedawna za najwyższą przejezdną przełęcz drogową na Świecie. Najnowsze pomiary pokazały jednak, że rzeczywista wysokość Khardung La to 5359 m, a miano najwyższej przejezdnej przełęczy przypadło Semo La, której wysokość wynosi 5565 m. Khardung La znajduje się 37 km od miasta Leh. Niższe partie drogi na przełęcz są pokryte asfaltem, ale wyższe partie są pokryte żwirem lub miejscami błotem powstałym na skutek topniejącego śniegu.
Liczba pozycji: