Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'islandia'

Znaleziono: 4 wiadomości dla frazy 'islandia'
2013-08-22
Graficznie przypomina mapę metra. Oprócz tras rowerowych zawiera wiele przydatnych informacji, takich jak: serwisy rowerowe czy wypożyczalnie jednośladów na terenie całego kraju, a także kontakt do wszystkich przewoźników umożliwiających przewóz rowerów.
2012-08-17
Wiatr, deszcz, zimno - z tym wszystkim musiał sobie radzić podróżnik, by pokonać założony dystans. Ale motywacja była ogromna. - Do tej pory realizowałem jednak wyłącznie własne marzenia. Tym razem wiedziałem, że nie jadę dla siebie czy dla własnej satysfakcji.
2012-07-06
Islandia uchodzi za najbardziej nieprzyjazny dla rowerzysty teren w Europie. - Jedyne, czego można być pewnym, to to, że nie ma rzeczy pewnych - mówi Piotr Mitko, który już 8 lipca wyrusza w podróż, by na rowerze przemierzyć całą wyspę. Wszystko po to, by pomóc Jarosławowi Kosińskiemu – podopiecznemu Fundacji Jaśka Meli „POZA HORYZONTY” - zebrać kwotę potrzebną na zakup protezy nogi.
2007-02-09
W Kinie Luna w Warszawie w sobotę - 10 lutego - odbędzie się cykl pokazów o wyprawach rowerowych. Pasjonaci podróży na rowerach zabiorą widzów w różne zakątki świata (m.in. Islandia, Norwegia, pustynia Gobi w Mongolii).
Liczba pozycji: