Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'isostar'

Znaleziono: 4 wiadomości dla frazy 'isostar'
2008-02-21
Szaro i buro jest nie tylko na zewnątrz, ale i my sami czujemy się dość niewyraźnie. Niekończące się zmęczenie, rozdrażnienie i spadek formy to niechybny dowód na to, że cierpimy na zmęczenie wiosenne. Pomocą może być sport, ale tylko jeśli zastosujemy tricki sportowców. Magiczne słowo wyzwalające naszą naturalną słoneczną energię nazywa się izotonik.
2007-07-31
ISOSTAR producent jednego z najpopularniejszych napojów izotonicznych zaprezentował nowośc - koncentrat ISOSTAR RECOVERY. To praktyczna formuła do samodzielnego przygotowania odżywczego napoju izotonicznego o czekoladowym smaku.
2007-07-07
Nowy produkt Isostar Energy Concentrate to natychmiastowy zastrzyk zdrowej energii. Porcja lekkostrawnego żelu o wieloowocowym, orzeźwiającym smaku szybko dostarczy energię przed i w trakcie nawet najbardziej wyczerpującego wysiłku.
2006-12-09
ISOSTAR producent najpopularniejszego na świecie napoju izotonicznego wprowadza do swojej oferty kolejny, po odżywczym żelu ActiFood, produkt z linii high energy. Pełnoziarnisty baton o smaku wieloowocowym to zdrowy dostawca energii w momentach nawet najbardziej wyczerpującego wysiłku, ale także smaczna przekąska dodająca chęci i wigoru każdego dnia.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'isostar'
2013-08-08
W poradniku wyjaśniamy jaki wybrać napój izotoniczny na rower (i nie tylko). Przedstawiamy zestawienie dostępnych na rynku napoi tego typu oraz wyliczamy, który jest najtańszy.
Liczba pozycji: