Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'koła rowerowe'

Znaleziono: 4 wiadomości dla frazy 'koła rowerowe'
2014-10-16
Quick Caps jest nowym wynalazkiem brytyjskiego inżyniera Curtisa Dorringtona, zaprojektowanym po to, aby chronić przed kradzieżą koła zamykane na bardzo popularny szybkozamykacz.
2014-01-21
Koło w rowerze to jeden z niewielu elementów, których konstrukcja nie zmieniła się od ponad 100 lat. Samuel Pearce postanowił dokonać rewolucji w tym elemencie roweru. Zaproponował zupełnie nowa konstrukcje koła, które zawiera w sobie... amortyzator.
2009-08-15
Amerykańska firma Monkey Electric oferuje dla wielbicieli tuningu gadżet, który sprawi że nasz rower stanie sie niepowtarzalny i nikomu nie umknie uwagi na ulicy. Wystarczy tylko na kołach zamocować małe urządzenie składające się wykonanej z włókna szklanego płytki, mikroprocesora, zasilających z zasilającej baterii oraz zestawu 32 jasnych diód LED.
2007-10-20
Trudno w to uwierzyć, ale to nie jest pomyłka... Na tegorocznych targach rowerowych Interbike firma Lew Racing pokazała jedne z najlżejszych na rynku kół rowerowych. Standardowa wersja kół Pro VT-1 waży nie więcej niz 880g za parę i kosztuje 6.000 dolarów (około 16.000 zł).
Liczba pozycji:


Znaleziono: 15 imprez dla tagu 'koła rowerowe'
Liczba pozycji:
1 2