Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'kolarstwo'

Znaleziono: 1 wiadomości dla frazy 'kolarstwo'
2013-01-09
Nakładem dobrze znanego już rowerzystom wydawnictwa Buk Rower (Maraton z blatu I , Jazda rowerem górskim, Biblia treningu kolarza górskiego- wydanie II) pod koniec 2012 roku ukazała się książka "Kolarstwo podstawy treningu" Dominika Lau.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 4 artykułów dla tagu 'kolarstwo'
2013-01-09
Książka jest przeznaczona dla osób zawodowo trenujących kolarstwo, lub amatorów, którzy we własnym zakresie chcieliby posiąść wiedzę dostępną tylko w klubach kolarskich. Autor w 23 rozdziałach przedstawia wszystkie aspekty tego sportu.
2012-03-02
Książka opisująca sylwetkę jednego z najbardziej znanych polskich kolarzy - Ryszarda Szurkowskiego.
2012-02-01
Jedna z pierwszych powojennych książek na temat uprawiania kolarstwa. Porady dla osób chcących trenować ten sport - od treningu, poprzez właściwą pozycję, aż po taktykę jazdy w peletonie kolarskim.
2012-01-01
Książkę tę Autor kieruje do polskich trenerów, pracujących w sporcie wyczynowym. Omówiono w niej współczesny system treningu kolarskiego na szosie i na torze, ze szczególnym uwzględnieniem zawodników najwyższej klasy.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 definicji w encyklopedii dla tagu 'kolarstwo'
Sposób jazdy kilku rowerzystów (co najmniej dwóch) w cieniu aerodynamicznym pierwszego. Nazwa pochodzi od bliskiego położenia tylnego koła prowadzącego kolarza do przedniego jadącego za nim.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 imprez dla tagu 'kolarstwo'
Liczba pozycji: