Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'komunikacja'

Znaleziono: 15 wiadomości dla frazy 'komunikacja'
2007-09-18
Jeśli mamy piątek, to do pracy tylko na rowerze - przekonuje Komisja Europejska, przyłączając się do inicjatywy władz Brukseli.
2007-10-18
Kazimierz, Stare Miasto, bulwary wiślane - na tym terenie ma stanąć ponad dwieście nowych stojaków na rowery. Rada miasta przeznaczyła na ich wykonanie 100 tys. zł. Czytelnicy mogą pomóc w ich lokalizacji.
2007-09-05
"Po niedawnym pobycie w Wiedniu i kolejnych dniach ujeżdżania krakowskich wynalazków doszedłem do wniosku, że nasi urzędnicy muszą się stosować do jakiegoś sprytnego poradnika, mającego zniechęcać ludzi do jeżdżenia rowerami po mieście" - pisze nasz Czytelnik Adam Bartosik
2007-06-13
Do pracy nie ma blisko, bo prawie 70 kilometrów. Dojeżdża codziennie w jedną i drugą stronę. Pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że dojeżdża rowerem. Z Łowicza do Łodzi i z powrotem. I tak od lat
2007-05-22
Ku chwale ekologii i dla powszechnego zdrowia rajcowie postanowili wsadzić zmotoryzowanych mieszczan na rowery. Trwa akcja Velib'- od słów vélo (rower) i libérté (wolność). Operacja przekształcania stolicy Francji w tani welodrom przebiega z bezprzykładnym rozmachem.
Liczba pozycji:
1 2 3


Znaleziono: 2 imprez dla tagu 'komunikacja'
Liczba pozycji: