Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'koncept'

Znaleziono: 6 wiadomości dla frazy 'koncept'
2016-02-08
Koncepcyjne rowery przyszłości rzadko wchodzą do produkcji, ale za to stosowane w nich rozwiązania są często wykorzystywane w rowerach seryjnych. Czy tak będzie z futerałem do przewozu laptopa w koncepcyjnym rowerze B'Twin?
2014-07-09
Samsung pokazał ciekawy projekt koncepcyjny roweru, który wykorzystuje urządzenia mobilne koreańskiego producenta. Został on stworzony przez parę projektantów: Giovanni Pelizzoli oraz Alice Biotti.
2008-04-17
Dawid Fionik student Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej i młody konstruktor otrzymał za projekt innowacyjnego roweru składanego wyróżnienie w konkursie Design Tech Forum 2007. Równocześnie projekt uplasował się wśród trzydziestu pięciu najlepszych w kategorii "Model" i "Photorealistic Images" w organizowanym w U.S.A. światowym konkursie "SolidWorks 2007 Design Contest".
2007-11-04
Dlaczego, jadąc rowerem, nie przejedziesz barcelońską ulicą, która ma mniej niż 10 metrów? Ile kosztuje wypożyczenie roweru na rok i dlaczego czasami to nie wystarcza? Jak to jest, że w Norymberdze na "salonie" sprzedają dynie i nikomu to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie?
2007-09-11
Coraz popularniejsze stają się rowery składane. Brytyjska firma Stash pomyślała, dlaczego nie podążyć tym trendem i nie wyprodukować składanego kasku. Pomysł okazał się trafiony - kask zdobył przychylnośc jurorów podczas targów Eurobike 2007 we Friedrichshafen, którzy nagrodzili go brązowym medalem.
Liczba pozycji:
1 2