Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'koszulka kolarska'

Znaleziono: 4 wiadomości dla frazy 'koszulka kolarska'
2009-02-04
Kona oferuje nowy program sponsoringowy, który każdej zarejestrowanej drużynie rowerowej zapewnia koszulki teamowe.
2008-12-05
Firma inkdividual jako jedyny producent tego typu odzieży w Polsce i jeden z niewielu na świecie umożliwia stworzenie własnego projektu przy pomocy prostego w obsłudze kreatora zamieszczonego na stronie www.inkdividual.com
2007-10-29
Koszulka kolarska... Słysząc te słowa większości z nas staje przed oczami obraz obcisłej, lycrowej, mniej lub bardziej jaskrawej części stroju rowerzysty upstrzonej na prawie całej powierzchni reklamami sponsorów. Nie wszyscy jednak jeżdżą zawodowo i nie każdy lubi śliskie poliestrowe koszulki. Owszem, lepiej transportują pot, szybciej schną, ale nie są tak stylowe jak nowa kolekcja młodej firmy zajmującej się fotografią i projektowaniem.
2007-06-07
Fani słynnego zespołu muzycznego Metallica mogą się wyróżniać z tłumu rowerzystów. Wystarczy tylko, że kupią koszulkę rowerową - z charakterystycznym logo - wykonaną specjalnie dla tej grupy słuchaczy muzyki.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'koszulka kolarska'
2012-09-29
Zadaniem ubrania jest zapewnienie nam ciepła oraz komfortu. Odpowiednia struktura materiałów zapewnia ochronę prze zimnem, wiatrem, deszczem i śniegiem.
Liczba pozycji: