Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'książki o rowerach'

Znaleziono: 18 wiadomości dla frazy 'książki o rowerach'
2013-12-16
Niedawno na polskim rynku wydawniczym ukazała się kolejna książka podróżnicza opisująca wyprawę rowerową. Tym razem autor - Dominik Szmajda - zabiera nas w miejsca mało popularne wśród amatorów rowerowej przygody - między szczyty Uralu i w głąb tundry.
2013-07-25
Powstaje barwny album o tętniącym życiem rowerowym światku, pełen ilustracji, zdjęć i historii z jednośladem w tle. Ponad to ? zapowiadają się warsztaty dla młodszych pasjonatów, łączące sztukę projektowania i rowerowy warsztat. Ciekawie? Owszem.
2013-06-28
Nakładem wydawnictwa Pascal na wiosnę ukazała się nowa książka "Człowiek, który objechał świat na rowerze" autorstwa Marka Beaumonta. Autor postanowił w rekordowym czasie okrążyć rowerem kulę ziemską.
2013-05-28
"My, rowerzyści z Warszawy" to projekt książki, która przedstawi rowerową społeczność działającą w Warszawie. Jeszcze przez kilkanaście dni można wesprzeć projekt na portalu wspieramkulture.pl. Książka powstanie jeśli projekt zdobędzie 10.000 zł.
2013-05-14
Ryszard de Teisseyre zachęca do podróży rowerowych w nieco przewrotny sposób - jako narkotyk opanowujący ciało i umysł, lecz dodający życiu rumieńców. Przekonuje też, że rower jest nie tylko środkiem do przemierzenia dystansu, a celem samym w sobie.
Liczba pozycji:
1 2 3 4


Znaleziono: 4 artykułów dla tagu 'książki o rowerach'
2016-10-26
Szczere, obfitujące w dramatyczne i zabawne chwile wspomnienia jednego z najlepszych zawodników w historii polskiego kolarstwa - wicemistrza olimpijskiego i pierwszego polskiego kolarza zawodowego.
2014-10-01
Zespół autorski pod kierunkiem prof. Barbary Rymszy opracował monografię ?Projektowanie i budowa dróg i szlaków rowerowych? (seria ?S? Studia i Materiały, zesz. 73).
2013-06-13
Inspirująca opowieść o człowieku, który wyruszył w drogę, by spełnić swoje marzenia.
2013-01-09
Książka jest przeznaczona dla osób zawodowo trenujących kolarstwo, lub amatorów, którzy we własnym zakresie chcieliby posiąść wiedzę dostępną tylko w klubach kolarskich. Autor w 23 rozdziałach przedstawia wszystkie aspekty tego sportu.
Liczba pozycji: