Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'kurier rowerowy'

Znaleziono: 3 wiadomości dla frazy 'kurier rowerowy'
2013-05-10
W sobotę 11 maja we Wrocławiu na pasjonatów rowerów czeka nie lada gratka. W kinie Nowe Horyzonty zobaczymy trzy filmy o tematyce rowerowej. Akcja ma na celu promowanie jazdy rowerem, zdrowego stylu życia i wprowadzenie widzów w świat kurierów rowerowych.
2011-02-08
Dostarczenie przesyłki na terenie Rzeszowa, w czasie krótszym niż godzina kosztuje 8,13 zł. - Dziennie mam ok. 10 zleceń – przyznaje Grzegorz Mazur, który założył jednoosobową firmę i jest kurierem rowerowym.
2007-05-26
ie masz ochoty stać w kolejce w urzędzie, banku i bibliotece? Szkoda ci czasu, a musisz dostarczyć przesyłkę na drugi koniec miasta? Teraz to już nie problem.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 3 definicji w encyklopedii dla tagu 'kurier rowerowy'
Nieformalne (zazwyczaj) zawody rowerowe na terenie miasta zazwyczaj organizowane przez kurierów rowerowych. Celem jest zaliczenie wszystkich zadań w jak najkrótszym czasie.
Osoba rozwożąca przesyłki na terenie miasta za pomocą roweru. Dzięki rowerowi są oni w stanie dostarczyć przesyłki w zatłoczonych miastach o wiele szybciej niż z wykorzystaniem innych środków transportów.
Ostre koło to popularna nazwa roweru nie posiadającego wolnobiegu. Napęd tego typu jest stosowany w rowerach torowych, a w przeszłości był umieszczony w pierwszych rowerach.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 12 imprez dla tagu 'kurier rowerowy'
Liczba pozycji:
1 2