Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'naprawa roweru'

Znaleziono: 3 wiadomości dla frazy 'naprawa roweru'
2013-12-30
Kilka dni temu pisaliśmy o kolejnej w Polsce samoobsługowej stacji naprawy rowerów w Kielcach, a już musimy uzupełnić listę o kolejny taki punkt,który rozpoczął działalność 18 grudnia w Gdyni
2013-12-19
W Kielcach na parkingu Centrum Handlowego Arkadia powstała - pierwsza w tym mieście - samoobsługowa stacja naprawy rowerów. Dzięki niej rowerzyści mogą samodzielnie naprawić rower korzystając z dostępnych narzędzi.
2013-09-11
W Oleśnicy (woj. dolnośląskie) na początku września stanęła pierwsza samoobsługowa stacja naprawy rowerów. Jest to drugie - po Warszawie - tego rodzaju urządzenie w Polsce. W metalowej szafie znajdziemy zestaw niezbędnych narzędzi oraz pompkę.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 11 artykułów dla tagu 'naprawa roweru'
2015-11-11
W książce znajdziesz informacje o wszystkich elementach roweru. Dowiesz się, jak właściwie konserwować sprzęt, jak uczynić go najwygodniejszym środkiem transportu, a nawet jak naprawić hamulce, układ kierowniczy czy przerzutki!
2015-06-27
Rower od A do Z. Poradnik rowerowy przeznaczony zarówno dla tych, którzy dopiero zastanawiają się nad wyborem i kupnem roweru, jak i bardziej zaawansowanych cyklistów.
2015-06-27
Niniejsza książeczka jest podręcznym, jasno napisanym przewodnikiem, który pozwoli rozwiązać każdy problem, jaki może się pojawić w trakcie uzytkowania Twojego roweru szosowego, poczynając od dziurawej gumy, a na regulacji przerzutek kończąc.
2015-06-27
Kieszonkowy podręcznik obsługi roweru górskiego pozwoli uchwycić i naprawić niemal każdy problem, jaki może się pojawić podczas eksploatacji Twojego roweru, poczynając od wymiany dętki, a kończąc na lince przerzutki.
2014-10-01
Kompletny przewodnik po ciągle rozwijającym się świecie kolarstwa górskiego. Stanowi wprowadzenie do tej dziedziny sportu dla tych, którzy dopiero planują się nim zająć, jak też uzupełnienie wiedzy dla osób już startujących w zawodach.
2014-10-10
Nasza wielokrotna mistrzyni zdecydowała się wydać pierwsza książkę będącą połączeniem biografii z poradnikiem rowerowym
2014-08-20
Popularny "flak" to jeden z największych wrogów każdego z rowerzystów, zwykle pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie gdy rower jest najbardziej potrzebny. Jednym z metod zabezpieczania sie jest uzycie uszczelniacza - np "Slime"
2012-02-01
Najlepiej sprzedający się na świecie podręcznik rowerowy, niekwestionowany lider na rynku oraz istotny element wyposażenia każdego rowerzysty. Książka wyjaśnia krok po kroku wszystkie aspekty obsługi rowerów wskazując na trudności...
2012-01-01
Z książki tej dowiecie się więcej o jeździe na rowerze. Nauczycie się, jak kupować odpowiedni dla siebie pojazd, jak jeździć nim zarówno w mieście, jak i po bezdrożach Afryki.
2012-01-01
Instrukcje obsługi i reperacji zestawione "krok po kroku", każde zadanie podane z oceną stopnia trudności i czasu, bezpieczeństwo osobiste oraz kryteria wyboru roweru, przejrzyste usystematyzowanie narzędzi i kluczy,
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 1 definicji w encyklopedii dla tagu 'naprawa roweru'
Narzędzie służące do montażu i demontarzu kasety (tylnej zębatki). Składa się z kawałka łańcucha oraz ramienia.
Liczba pozycji: