Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'ostre koło'

Znaleziono: 9 wiadomości dla frazy 'ostre koło'
2009-07-11
Policja z Berlina konfiskuje rowery z tzw ostrym kołem. Powodem jest zagrożenie jakie stwarzaja dla pozostałych uczestników ruchu drogowego.
2009-07-10
W sierpniu do sklepów w Wielkiej Brytanii trafi nowy model roweru typu ostre koło. Maurice - bo tak go nazwano - wyróżnia sie pomarańczowymi elementami - obręczami, klamkami hamulcowymi oraz mechanizmem korbowym.
2009-03-06
W ostatnich dniach lutego 2009 roku osobowość prawną uzyskało nowe wrocławskie stowarzyszenie rowerowe - WROSTRO
2007-09-29
Na tegorocznych targach rowerowych Eurobike polska firma Kross zaprezentowała całkiem sporo nowości. Kilka z nich jest naprawdę interesujących. Dzisiaj przedstawiamy pierwszą - jak dla nas największą nowość - model Unforgiven
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 2 artykułów dla tagu 'ostre koło'
2009-08-08
Unforgiven firmy Kross to pierwszy przypadek w Polsce oferowania w normalnej sprzedaży roweru tak niszowego - przeznaczonego głównie dla niewielkiej grupy kurierów rowerowych.
2012-08-01
Książka jest w całości poświęcona - ostatnio bardzo modnemu wśród mieszkańców miast rodzajowi roweru zwanemu "ostre koło". Przez swoich zwolenników jest on wychwalany jako najbardziej efektywny sposób przemieszczania się jednośladem.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 15 definicji w encyklopedii dla tagu 'ostre koło'
Nieformalne (zazwyczaj) zawody rowerowe na terenie miasta zazwyczaj organizowane przez kurierów rowerowych. Celem jest zaliczenie wszystkich zadań w jak najkrótszym czasie.
Sport drużynowy, w którym dwa zespoły zawodników na rowerach starają się wbić piłkę do bramki przeciwnika za pomocą specjalnego kija. Tradycyjne rozgrywki bike polo rozgrywają się na trawiastym boisku o wymiarach 100 x 150 m.
Rzadki rodzaj piasty, która umożliwia korzystanie z ostrego lub wolnego koła. Z jednej strony jest zębatka przytwierdzona na stałe do piasty (ostre koło), a z drugiej zębatka połączona z wolnobiegiem (wolne koło).
Sport drużynowy, który jest miejską odmianą bike polo. Liczbę zawodników zmniejszono do trzech. Trawiaste boisko zostało zamienione na asfaltowe lub betonowe, kort tenisowy, parking lub inną dostępną prostokątną powierzchnię.
1. Indoor Cycling jako artystyczna jazda na rowerze to jedna z oficjalnych dyscyplin sportowych UCI 2. Indoor Cycling (inaczej spinning) - forma grupowych zajęć fitness na rowerach stacjonarnych
Osoba rozwożąca przesyłki na terenie miasta za pomocą roweru. Dzięki rowerowi są oni w stanie dostarczyć przesyłki w zatłoczonych miastach o wiele szybciej niż z wykorzystaniem innych środków transportów.
Określenie to odnosi się do dwóch pojęć: ostre koło (napęd) oraz ostre koło (typ roweru)
Sposób połączenia tylnej zębatki z piastą gdzie koło na sztywno jest połączone z zębatką bez pośrednictwa mechanizmu zębatkowo-zapadkowego.
Ostre koło to popularna nazwa roweru nie posiadającego wolnobiegu. Napęd tego typu jest stosowany w rowerach torowych, a w przeszłości był umieszczony w pierwszych rowerach.
Element układu napędowego używany w rowerach jednobiegowych.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 8 imprez dla tagu 'ostre koło'
Liczba pozycji: