Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'parking'

Znaleziono: 26 wiadomości dla frazy 'parking'
2013-02-11
Nowatorski w skali kraju pomysł został zrealizowany we Wrocławiu. W dzielnicy mieszkalnej - na Psim Polu stanęło osiem zamykanych boksów do przechowywania rowerów.
2013-01-18
Od niedawna na dworcu kolejowym w Karlowych Warach w Czechach działa - prawdopodobnie pierwszy w Europie - niezwykły, parking rowerowy w kształcie wieży. Pozwala on na zaparkowanie 117 jednośladów i działa w pełni automatycznie.
2012-10-21
Wrocław już od lat przoduje we wprowadzaniu udogodnień dla rowerzystów. Ścieżki, śluzy, pasy rowerowe oraz liczne stojaki i parkingi to już norma w tym mieście. Magistrat idzie za ciosem i proponuje mieszkańcom Wrocławia zamykane boxy na osiedlach.
2012-02-09
Mamy pierwszy konkretny efekt uzgodnień Stowarzyszenia Rowerowa Gdynia i gdyńskiego ZDiZi. Zielone Skrzynie przez lata funkcjonowały przy stacji SKM Gdynia Redłowo jako czysta forma miejskiej infrastruktury parkingowej. Kompleks 10 skrzyń parkingowych otwiera się teraz na rowerzystów z Gdyni.
2009-11-03
To nowy pomysł Polskich Kolei Państwowych na zwiększenie liczby pasażerów. Kolej wybuduje darmowe miejsca do parkowania, niestety, na początek tylko w największych miastach Polski.
Liczba pozycji:
1 2 3 4 5 6


Znaleziono: 20 imprez dla tagu 'parking'
Liczba pozycji:
1 2