Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'parking rowerowy'

Znaleziono: 31 wiadomości dla frazy 'parking rowerowy'
2011-10-03
Olsztyn staje się miastem przyjaznym rowerzystom. Kolejny etap tej przemiany to ustawienie nowych stojaków na rowery. Rowerzyści ocenili, że te, które stanęły na starówce w końcu są stabilne i bezpieczne. W tym roku ma powstać w mieście 30 takich parkingów
2011-08-26
Są tańsze, zdrowsze i ekologiczne - nic więc dziwnego, że coraz więcej bydgoszczan przesiada się z aut na rowery. Za modą nie nadążają jednak urzędnicy i zapominają, że "dwa kółka" też się parkuje. O tym, co zmienić w infrastrukturze, by miasto stało się przyjazne cyklistom, można porozmawiać podczas konsultacji społecznych.
2009-11-03
To nowy pomysł Polskich Kolei Państwowych na zwiększenie liczby pasażerów. Kolej wybuduje darmowe miejsca do parkowania, niestety, na początek tylko w największych miastach Polski.
2009-11-12
Nie Muzeum Sztuki Nowoczesnej ani metro, ale... dworzec rowerowy ma szansę powstać najszybciej w ramach zabudowy pl. Defilad.
2009-11-15
Kilometry ścieżek i alejek pokonywanych na rowerze, dziesiątki osób, które każdego dnia na jednośladach poruszają się po mieście i... jeden problem. Nie ma gdzie zostawić "dwóch kółek", jeśli ktoś ma ochotę np. wejść do sklepu i zrobić zakupy. Problem zauważyły władze Sopotu i postanowiły go rozwiązać.
Liczba pozycji:
1 2 3 4 5 6 7


Znaleziono: 2 artykułów dla tagu 'parking rowerowy'
2012-04-28
Stojak rowerowy służy do przypięcia roweru i zabezpieczenia go przed kradzieżą. Jest on stosowany w miejscach gdzie musimy zostawić rower - przed szkołami, urzędami, placówkami kulturalnymi, itp..
2012-03-29
W 2009 r. Urząd Miejski rozpoczął duża akcję montażu we Wrocławiu 570 stojaków rowerowych w kształcie odwróconej litery U.Była to jedna z pierwszych dużych widocznych zmian dla rowerzystów wdrażanych przez wrocławskiego oficera rowerowego.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 18 imprez dla tagu 'parking rowerowy'
Liczba pozycji:
1 2