Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'parking'

Znaleziono: 26 wiadomości dla frazy 'parking'
2008-01-24
Koniec z przypinaniem roweru do śmietnika lub latarni. W tym roku w mieście przybędzie sto nowych stojaków na rowery. Pojawią się też specjalne parkingi przy przystankach i dworcach, które mają ułatwić przesiadkę z roweru do innego środka komunikacji
2008-01-14
Wrocław ma już oficera rowerowego, a w przyszłym roku dostanie 1000 rowerów do darmowych przejażdżek. Oficera ściągnięto z Irlandii, a pomysł na publiczne wypożyczalnie rowerów z metropolii europejskich, takich jak Lyon i Paryż. To pierwszy taki projekt w Polsce
2007-10-18
Federacja Zielonych pisze do władz miasta w sprawie stojaków rowerowych: jak powinny wyglądać, gdzie najlepiej je zamontować i co robić, by pozostawione przy nich pojazdy nie padły łupem złodziei.
2007-10-19
Dwie Angielskie uczelnie: University of Portsmouth oraz Hampshire Constabulary wspólnie przygotowały projekt ciekawego zabezpieczenie rowerowego. Jeśli przypięty nim rower - na terenie uczelni - ktoś będzie próbował ukraść, wyśle SMS'a do ochrony uczelni, a kamery telewizji przemysłowej zaczną rejestrować wszystko to co będzie się działo z rowerem.
2007-09-18
Jeśli mamy piątek, to do pracy tylko na rowerze - przekonuje Komisja Europejska, przyłączając się do inicjatywy władz Brukseli.
Liczba pozycji:
1 2 3 4 5 6


Znaleziono: 20 imprez dla tagu 'parking'
Liczba pozycji:
1 2