Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'picie'

Znaleziono: 1 wiadomości dla frazy 'picie'
2007-07-07
Nowy produkt Isostar Energy Concentrate to natychmiastowy zastrzyk zdrowej energii. Porcja lekkostrawnego żelu o wieloowocowym, orzeźwiającym smaku szybko dostarczy energię przed i w trakcie nawet najbardziej wyczerpującego wysiłku.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 5 artykułów dla tagu 'picie'
2013-08-08
Napój izotoniczny możemy przyrządzić samemu. Wystarczy tylko kilka składników i 5 minut pracy.
2013-08-08
Napoje izotoniczne (poza swoja główną funkcją, jaką jest nawadnianie w czasie intensywnego wysiłku) są także dobrym pomysłem na tzw. "syndrom dnia następnego" popularnie zwanego kacem.
2013-08-08
Częstym błędem jest mylenie izotoników z energetykami. Jest to bardzo duża pomyłka, gdyż działanie obu rodzajów napojów jest zupełnie różne, a nawet wręcz przeciwstawne.
2013-08-08
W poradniku wyjaśniamy jaki wybrać napój izotoniczny na rower (i nie tylko). Przedstawiamy zestawienie dostępnych na rynku napoi tego typu oraz wyliczamy, który jest najtańszy.
2013-08-08
Właściwe nawadnianie w czasie wzmożonego wysiłku jest bardzo istotne. Szczególnie rowerzyści muszą pamiętać o częstym piciu, aby nie ulec odwodnieniu. W poradniku wyjaśniamy jak i co pić podczas jazdy na rowerze.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 definicji w encyklopedii dla tagu 'picie'
Bukłak na płyn w formie plecaka posiadający rurkę ze specjalnym ustnikiem. Pozwala on na picie bez odrywania rąk od kierownicy roweru.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 3 imprez dla tagu 'picie'
Liczba pozycji: