Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'pielgrzymka rowerowa'

Znaleziono: 5 wiadomości dla frazy 'pielgrzymka rowerowa'
2011-03-24
Na uroczystości beatyfikacyjne Jana Pała II, która odbędą się na początku maja sprzedano praktycznie wszystkie bilety na samoloty, autobusy, czy tez autokary. Miłośnicy dwóch kółek nie powinni mieć jednak problemu z dotarciem do Rzymu, bowiem mogą tam dojechać na rowerach.
2010-08-03
Po raz szósty już z Ostrołęki i Ostrowi Mazowieckiej wyjechała rowerowa pielgrzymka na Jasną Górę. W niedzielę, 1 sierpnia, niespełna 80 osobowy peleton pielgrzymów, w trzech grupach, ruszył na swoją 600 kilometrową trasę. Na Jasnej Górze modlić się będą już w sobotę, 6 sierpnia.
2009-08-23
4529 km w 29 dni. Ksiądz Janusz Kozłowski ze Świdnika na rowerze przejechał niemal całą Europę, żeby dotrzeć do sanktuarium w Fatimie. – Nie sądziłem, że dam radę. A skoro mi się udało, to znaczy, że nie ma rzeczy niemożliwych.
2008-07-21
Na Jasną Górę pątnicy mogą udać się nie tylko pieszo, ale również rowerem. Pielgrzymkę, już piąty rok z rzędu, organizuje Stowarzyszenie „Gloria Vitae” przy wsparciu parafii pw. św. Franciszka Ksawerego oraz klubu rowerowego Traper.
2008-07-13
3,5 tysiąca kilometrów przejedzie na rowerze w ciągu miesiąca Michał Szkudlarek z Brzegu.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 2 imprez dla tagu 'pielgrzymka rowerowa'
Liczba pozycji: