Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'pkp'

Znaleziono: 23 wiadomości dla frazy 'pkp'
2011-09-12
Specjalny monitorowany budynek, w którym bezpiecznie będzie można zostawić rower na dłuższy czas, skorzystać z prysznica czy szafki na ubrania, wybuduje w sąsiedztwie nowego dworca kolejowego firma Trigranit. Z takich udogodnień, jak i nowych ścieżek rowerowych w okolicy skorzystamy w 2013 r.
2011-08-27
Pociągi Regio docierające często do miejscowości pięknych krajobrazowo, a przy tym trudno dostępnych, są często wybierane przez rowerzystów. Z myślą o nich przygotowaliśmy ofertę specjalną "Kolej na rower", dzięki której można zabrać przysłowiowe "dwa kółka" za symboliczną złotówkę.
2011-04-27
Od 23 kwietnia do 2 października podróżując pociągami Kolei Mazowieckich, nie trzeba będzie kupować biletu na przewóz roweru.
2011-04-01
Już od 1 kwietnia aż do 30 września w pociągach REGIO będzie można przewozić rower za złotówkę. To kwota symboliczna, natomiast wrażenia z wycieczek rowerowych – bezcenne. A dla stałych klientów Przewozów Regionalnych – praktyczny prezent: tańsza REGIOkarta!
2010-07-07
W PKP Przewozach Regionalnych od 1 maja rowerzyści maja możliwość przewiezienia swojego jednośladu za symboliczną złotówkę. Promocja trwa od 1 maja do końca września i obejmuje weekend: od północy z czwartku na piątek do północy z niedzieli na poniedziałek na wszystkich liniach kolejowych obsługiwanych przez tego przewoźnika na terenie całego kraju
Liczba pozycji:
1 2 3 4 5


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'pkp'
2013-03-26
Od czasu, gdy narodowy przewoźnik kolejowy - PKP podzieliło się na kilka spółek niełatwa sprawa przewożenia roweru pociągiem jeszcze bardziej skomplikowała się. W poradniku staramy się wyjaśnic w jaki sposób przewieść rower w pociągu.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 2 imprez dla tagu 'pkp'
Liczba pozycji: