Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'pkp'

Znaleziono: 23 wiadomości dla frazy 'pkp'
2010-07-02
Przewóz roweru za złotówkę, bilety grupowe czy wielokrotnego przejazdu. Takie promocje przygotowała podlaska kolej na lato.
2009-11-03
To nowy pomysł Polskich Kolei Państwowych na zwiększenie liczby pasażerów. Kolej wybuduje darmowe miejsca do parkowania, niestety, na początek tylko w największych miastach Polski.
2009-07-24
Pomimo reklam i zachęcania do przewożenia rowerów, do promocyjnego biletu weekendowego nie można dokupić biletu na rower. Rowerzyści mówią, że zamiast dbać o podróżnych i ekologię PKP Intercity dba o własne interesy.
2009-02-23
Dzięki interwencji Sekcji Rowerzystów Miejskich w Poznaniu Minister Infrastruktury zmieni § 2 pkt 8 rozporządzenia z dnia 23 listopada 2004 r. w sprawie zakazu wprowadzania rowerów do obiektów PKP.
2007-12-04
Od przyszłego roku z myślą o turystach kolej opracowała nową ofertę "Kolejowe eskapady krajoznawcze". Miłośnicy wycieczek będą dojeżdżać pociągami do miejscowości położonych blisko ciekawych miejsc, a resztę trasy pokonają pieszo lub na rowerach (własnych).
Liczba pozycji:
1 2 3 4 5


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'pkp'
2013-03-26
Od czasu, gdy narodowy przewoźnik kolejowy - PKP podzieliło się na kilka spółek niełatwa sprawa przewożenia roweru pociągiem jeszcze bardziej skomplikowała się. W poradniku staramy się wyjaśnic w jaki sposób przewieść rower w pociągu.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 2 imprez dla tagu 'pkp'
Liczba pozycji: