Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'podlaskie'

Znaleziono: 1 wiadomości dla frazy 'podlaskie'
2010-10-12
Kilkaset kilometrów rowerowych tras powstanie w województwie podlaskim w ramach tworzenia prawdziwej rowerowej autostrady w całej Polsce Wschodniej. Finansowany w większości z unijnych pieniędzy projekt ma już jednak spore opóźnienie. Rowerzyści też podchodzą do niego sceptycznie.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 5 artykułów dla tagu 'podlaskie'
2012-01-02
Rowerowe włóczęgi przez drogi i bezdroża Mazur, Warmii i Suwalszczyzny zapewniają wszystko, o czym marzy się przez większą część roku - mnóstwo przestrzeni, świeże powietrze, spokój i ciszę dzikich zakątków.
2012-01-02
W przewodniku opisano najciekawsze wycieczki po Podlasiu. Zostały one zaplanowane w taki sposób, aby na trasie przejazdu znalazło się jak najwięcej miejsc wartych uwagi: zabytków, pomników przyrody i wspaniałych punktów widokowych.
2012-01-02
Malownicze ukształtowanie terenu poprzecinanego morenowymi pagórkami i dolinami rzek, rozległe kompleksy leśne, a przede wszystkim setki czystych jezior sprawiają, że ziemia mazurska i Pojezierze Suwalskie uznawane są za jeden z najatrakcyjniejszych...
2012-01-04
Najlepsze wycieczki na rowerze górskim - Suwalszczyzna. Trzynasty tom serii przewodników rowerowych po Polsce. 15 jednodniowych wycieczek, każda w kilku wariantach. 850 km dokładnie opisanych tras odległości i czasy
2012-01-01
Atlas Znakowanych Szlaków Rowerowych Województwa Podlaskiego
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 definicji w encyklopedii dla tagu 'podlaskie'
Planowany szlak rowerowy wzdłuż granicy wschodniej granicy Polski. Jego długość wynosi prawie 2.000 km i przebiega przez 5 województw.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 imprez dla tagu 'podlaskie'
Liczba pozycji: