Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'policja na rowerach'

Znaleziono: 10 wiadomości dla frazy 'policja na rowerach'
2014-04-24
43 nowe rowery ułatwią pracę śląskiej policji. Pozwolą nadzorować większy obszar, lepiej patrolować niebezpieczne tereny i wjechać w trudno dostępne miejsca. ? Taka służba promuje też zdrowy i aktywny tryb życia
2014-04-14
Od kwietnia w dolnośląskich parkach, na skwerach, deptakach, wałach czy osiedlowych uliczkach możemy spotkać rowerowe patrole policji. Dolnośląska komenda zakupiła 35 rowerów crossowych na których będą pracować funkcjonariusze.
2011-05-12
W miasto wyruszył policyjny rowerowy patrol. Patrol na dwóch kołach będzie strzegł bezpieczeństwa między innymi we wszystkich miejskich parkach. A więc wszędzie tam, gdzie nie dojedzie policyjny radiowóz.
2011-05-17
Szybsi niż patrol pieszy i bardziej mobilni niż radiowóz - policjanci na rowerach od kilku dni patrolują ulice i parki w Lublinie. W sezonie wiosenno-letnim cykliści w mundurach będą pilnować porządku w parkach i w niedostępnych dla samochodów miejscach, gdzie wypoczywają lublinianie i turyści.
2010-09-09
W dniach od 08 do 10 września br. w Połczynie Zdroju policyjne patrole rowerowe z całej Polski spotkają się, aby sprawdzić swoje umiejętności i wymienić się doświadczeniami.
Liczba pozycji:
1 2