Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'pomorskie'

Znaleziono: 3 wiadomości dla frazy 'pomorskie'
2017-06-20
Za trzy lata pierwsi cykliści wyruszą po niemal 670 kilometrach Pomorskich Tras Rowerowych. Będą mogli nie tylko wypróbować nowe nawierzchnie i zaplecze, ale także podziwiać uroki pomorskiej przyrody.
2012-07-08
Nakładem wydawnictwa Region ukazał sie przewodnik rowerowy po Żuławach. "Żuławy Rowerem" autorstwa Karoliny Manikowskiej i Tomasza Wąsika zawiera dokładne opisy 12 tras rowerowych, urozmaiconych zdjęciami i mapkami tras.
2008-09-03
Kolej postanowiła dać swe nieużywane tory samorządom, by mogły one na tych szlakach urządzić ścieżki dla jednośladów.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 13 artykułów dla tagu 'pomorskie'
2012-08-01
Przewodnik rowerowy Trójmiasto i okolice powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą łączyć aktywny wypoczynek z poznawaniem atrakcji krajoznawczych regionu, w którym mieszkają. Trasy zaplanowano tak, by każdy mógł je przejechać.
2012-03-01
Przewodnik autorstwa Karoliny Manikowskiej i Tomasza Wąsika. Dokładne opisy 12 tras rowerowych, urozmaiconych zdjęciami i mapkami tras. Jak podkreślają autorzy przewodnika, rower "to urządzenie wprost stworzone do wycieczek po Żuławach"
2012-01-04
Jedenasty tom serii przewodników rowerowych po Polsce, zawiera:- 17 jednodniowych wycieczek, każda w kilku wariantach- 790 km dokładnie opisanych tras- odległości i czasy- ocena trudności wycieczek i określenie rodzaju nawierzchni.
2012-01-02
"Greenway Naszyjnik Północy" to mapa w formacie B1 obejmująca część wschodnią [odcinki pomorskie i kujawsko-pomorskie]. Przedstawiony jest tu obok szlaku rowerowego - Naszyjnik Północy, opis poszczególnych miejscowości w języku polskim i niemieckim.
2012-01-02
Zawiera wszystkie oznaczone szlaki rowerowe, piesze oraz ścieżki turystyczne i nordic walking na terenie powiatu wejherowskiego. Wydanie opatrzone mapkami, zdjęciami i aktualnym wykazem bazy noclegowej. ?
2012-01-02
Przewodnik po szlaku rowerowym dookoła Słupska pn. "Pierścień Gryfitów".
2012-01-02
Broszura opisująca Międzynarodowy szlak rowerowy R10 "Nadmorski" oznakowany od Świnoujścia na granicy niemiecko-polskiej w województwie zachodniopomorskim do jeziora Sarbsko - w województwie pomorskim.
2012-01-02
Trzecia już pozycja z serii opisującej szlaki Wybrzeża Słowińskiego, wcześniej ukazały się "Nadmorski" R-10 Międzynarodowy szlak rowerowy R-10 oraz "Pierścień Gryfitów" Rowerowy szlak turystyczny.
2012-01-02
20 wycieczek:Rowerowe eskapady do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i w najbliższe okolice to zaledwie część z tego, co proponujemy. Zapraszamy w okolice Helu, do Szwajcarii Kaszubskiej i na Żuławy Wiślane.
2012-01-02
W przewodniku zamieszczono opisy 20 wycieczek rowerowych po najciekawszych zakątkach Trójmiasta i okolic: od ścisłego centrum Gdańska, Sopotu i Gdyni poprzez malownicze miejscowości Szwajcarii Kaszubskiej, Wejherowo, Władysławowo, Jastarnię - aż po Hel.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 15 tras dla tagu 'pomorskie'
Niezwykle interesujący szlak biegnący przez północno-zachodnią część powiatu puckiego. Po drodze mijamy trzy rezerwaty przyrody: Woskownicę Bielawskiego Błota, Moroszka Bielawskiego Błota i Bielawę.
Szlak jest kontynuacją niebieskiego szlaku Rozewskiego.
Trasa rowerowa ze Smętowa do Czarnej Wody.
Trasa rowerowa z Lubichowa do Śliwic.
Trasa rowerowa z Tczewa do Nowego.
Trasa rowerowa z miejscowości Skarszewy do Osieku.
Trasa rowerowa z miejscowości Skarszewy do Tczewa.
Trasa rowerowa z Kaliskiej do Osiecznej.
Trasa rowerowa ze Starogardu do Pelplina.
Trasa rowerowa z Nowego do Osi.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 5 imprez dla tagu 'pomorskie'
Liczba pozycji: