Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'pompka rowerowa'

Znaleziono: 6 wiadomości dla frazy 'pompka rowerowa'
2016-06-27
W dobie szybkiego rozwoju FatBike'ów i zwiększania się rozmiarów opon zauważono że nie tylko rozmiar i bieżnik ma znaczenie ale istotne jest też ciśnienie. Skoro można już w czasie jazdy regulować wysokość siodełka, to czemu nie ciśnienia w oponie?
2014-08-07
Modę na "twentyninery" stara się wykorzystać niemiecki producent akcesoriów rowerowych - firma SKS oferując zestaw pompek rowerowych pod nazwą "TWENTYNINER".
2013-07-12
JetBlack prezentuje dwa nowe modele aluminiowych pompek w rozmiarze przeciętnego długopisu.
2010-01-23
Zefal wycofuje wadliwe pompki "Zefal EZ+ CO2" na sprężone powietrze. Pompki na metalowe naboje ze sprężonym dwutlenkiem węgla mogą w trakcie użytkowania ulec rozszczelnieniu powodując obrażenia.
2007-01-22
Jeroen Bruls i Krijn Christiaansen z holenderskiej firmy "HiMom Studio" zaprojektowali bardzo oryginalny i zarazem pomysłowy stojak na rower. Integralna jego częścią jest... pompka rowerowa. Umiejscowienie końcówki zaworu, rączki służącej do pompowania oraz
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'pompka rowerowa'
2016-08-23
Z pewnością niejeden rowerzysta przekonał się kiedyś, że pompka to niezbędny sprzęt, który warto mieć przy sobie nawet podczas krótkiej przejażdżki.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 imprez dla tagu 'pompka rowerowa'
Liczba pozycji: