Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'powerade mtb marathon'

Znaleziono: 5 wiadomości dla frazy 'powerade mtb marathon'
2008-07-09
Błotnisty maraton w Szczawnicy był jak do tej pory jednym z ciekawszych i bardziej udanych w sezonie. Choć na starcie nie stanęli faworyci z DHL - Author, o zwycięstwo na szlakach Pienin i Beskidu Sądeckiego walczyli znakomici zawodnicy. Po raz kolejny Polaków pogodził Czech, tym razem Vena Hornych (Specialized 69).
2008-06-17
Najtrudniejszy maraton w Polsce o sumie przewyższeń przekraczającej 3000m padł łupem zawodników z Czech. Pod nieobecność naszych czołowych maratończyków zwyciężył Ondrej Fojtik. W Głuszycy równie ważna, co sportowa rywalizacja,
2008-05-14
Pięknym zwycięstwem Piotra Brzózki (JBG2 Presmet) zakończył się maraton w Bardzie. Impreza będąca trzecią eliminacją serii Powerade MTB Marathon oraz maratonowego Pucharu Polski stała pod znakiem upału, zaciętej rywalizacji oraz… problemów z trasą.
2008-05-08
Pierwszy górski maraton sezonu przyniósł piękną rywalizację między zawodnikami DHL – Author i Markiem Galińskim. Zwycięsko wyszli z niej Wojciech Halejak i Andrzej Kaiser. Mimo padającego deszczu i ogólnie trudnych warunków była to najlepiej obsadzony wyścig w tym sezonie.
2008-04-30
Prawdziwe ściganie czas zacząć. Już we czwartek, pierwszego maja pierwszy górski maraton w tym sezonie. Próba sił najlepszych polskich zawodników, wyzwanie dla koneserów i szansa na przejazd piękną klasyczną, karkonoską trasą dla amatorów. Powerade MTB Marathon w Karpaczu to znakomity pomysł na długi majowy weekend w wydaniu rowerowym!
Liczba pozycji: