Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'producenci rowerów'

Znaleziono: 2 wiadomości dla frazy 'producenci rowerów'
2014-10-08
Polska firma Taurus została oficjalnym przedstawicielem Bicycle Manufacturing Company (BMC) - szwajcarskiego producenta rowerów, który zaliczany jest do grupy światowych liderów rynku rowerowego.
2012-10-24
Bydgoski producent rowerów - Unibike musi zapłacić 60.000 zł kary za brak osłon łańcuchowych w produkowanych przez siebie rowerach. Wiadomość brzmi jak słaby żart na 1 kwietnia, ale jest prawdziwa...
Liczba pozycji:


Znaleziono: 2 artykułów dla tagu 'producenci rowerów'
2013-03-20
Przedstawiamy całą kolekcję firmy Kross na rok 2013 w "pigułce" - wyjaśniamy w kilku zdaniach przeznaczenie poszczególnych modeli polskiej firmy
2012-08-21
Merida to drugi największy tajwański producent rowerów. W Polsce znajduje się w czołówce jeśli chodzi o sprzedaż jednośladów.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 4 definicji w encyklopedii dla tagu 'producenci rowerów'
Polska firma z Krakowa produkująca ramy do sportów grawitacyjnych (DH, Freeride, Dirt, Street,4X). Firma powstała w 1999 roku i w najlepszych czasach produkowała 1000 ram rocznie.
Jedna z najbardziej znanych marek rowerów grawitacyjnych (głównie rowery zjazdowe - DH, Freeride, Dirt, Street,4X). Stworzył ją w Stanach Zjednoczonych zakopiańczyk Jan Karpiel, rekordzista USA w prędkości zjazdu na rowerze po śniegu (173 km/h).
Jeden z polskich czołowych producentów rowerów. Marka istnieje od 2006 roku. Główna siedzibe posiada w Warszawie
Obecnie marka samochodów, na początku XX wieku największy producent rowerów świata. Pierwsze jednoślady były sprzedawane od roku 1886 pod nazwą "Velociped".
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 imprez dla tagu 'producenci rowerów'
Liczba pozycji: