Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'przerzutka przednia'

Znaleziono: 1 wiadomości dla frazy 'przerzutka przednia'
2013-01-13
Polak - Stefan Migaszewski jest autorem mechanizmu korbowego połączonego z przerzutką. Efneo - bo tak się wynalazek nazywa to na pierwszy rzut oka zwykły mechanizm korbowy. W środku zawiera on jednak przekładnie planetarne
Liczba pozycji:


Znaleziono: 4 artykułów dla tagu 'przerzutka przednia'
2012-03-29
Zestawienie przerzutek przednich Shimano 2006-2001
2012-03-29
Kompendium wiedzy na temat przednich przerzutek - wszystko o standardach średnic obejm, typach mocowań, wyjaśnienie pojęć Top i Bottom Swing oraz dolny i górny ciąg linki.
2012-03-29
Zestawienie przerzutek przednich Shimano 2013
2012-03-29
Zestawienie przerzutek przednich Shimano 2012
Liczba pozycji:


Znaleziono: 3 definicji w encyklopedii dla tagu 'przerzutka przednia'
Sposób mocowania przerzutki przedniej firmy Shimano. W odróżnieniu od klasycznego montowania - na obejmie zakładanej na rurę podsiodłową, w E-type przerzutka posiada specjalna płytkę, którą mocuje się do suportu za pomocą nakrętki.
Technologia firmy Shimano stosowana w mechanizmach korbowych ułatwiająca zmianę przełożeń przy pomocy przedniej przerzutki. W systemie tym tarcze SG-X posiadają od strony ramy specjalne zęby oraz piny pomagające łańcuchowi "wspiąć się" na kolejna zębatkę.
Część układu napędowego roweru odpowiedzialna za zmianę przełożeń. W rowerze występują przednie i tylne przerzutki. Tylna jest zamocowana na haku tylnego widelca ramy i obsługuje zestaw tylnych zębatek, przednia na dolnej części rury podsiodłowej...
Liczba pozycji: