Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'przewożenie roweru'

Znaleziono: 6 wiadomości dla frazy 'przewożenie roweru'
2013-05-08
Model EasyFold montowany jest na hak. Udźwignie 2 rowery po 30 kg (np. ciężkie zjazdówki lub elektryczne), a przy tym zapewnia łatwy dostęp do bagażnika auta. Dodatkowo wyposażony jest w komplet oświetlenia i zabezpieczony zamkiem.
2012-03-07
Piotr Włodarski, student Politechniki Lubelskiej, wymyślił specjalną przyczepę do przewożenia rowerów. Jego pomysł tak się spodobał, że jedna z firm produkujących samochodowe przyczepy zatrudniła wynalazcę, kupiła jego patent i szykuje się do masowej produkcji.
2012-03-02
Od 1 marca 2012 roku rowery pojazdach MPK w Łodzi są przewożone bezpłatnie i nie jest to uzależnione od dobrej woli motorniczego. Możliwość bezproblemowego przewożenia rowerów w pojazdach komunikacji miejskiej MPK wprowadzono w grudniu 2011 roku.
2008-05-21
Wielu rowerzystów zamiast korzystać z bagażnika dachowego, lub z tyłu samochodu przewozi swój rower wewnątrz auta. Ma to pewne zalety - mniejsze opory powietrza, brak konieczności kupowania bagażnika oraz czasami szybkość i bezproblemowość załadunku.
2007-04-12
Wiosna to czas aktywnego wypoczynku - z myślą o miłośnikach turystyki rowerowej Spółka "Koleje Mazowieckie - KM" umożliwia nieodpłatny przewóz roweru.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 1 imprez dla tagu 'przewożenie roweru'
Liczba pozycji: