Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'rower i dziecko'

Znaleziono: 9 wiadomości dla frazy 'rower i dziecko'
2017-03-02
Niemiecki producent rowerów wprowadza do sprzedaży najbardziej zaawansowane rowery górskie dla dzieci, które posiadają przerzutki, sztywne osie, hydrauliczne hamulce tarczowe oraz kąt główki ramy podobny do rowerów typu Trail
2014-01-13
Na rynku dostępna jest cała masa fotelików, bagażników i przyczepek rowerowych, dzięki którym maluchy mogą podróżować z rodzicami na dwóch kółkach. Holenderski Qibbel znalazł jednak sposób aby się na tym rynku wyróżnić.
2012-03-08
Hiszpańska firma Orbea wypuściła na rynek niecodzienny model roweru dla dzieci "Grow". Innowacyjność polega na regulowanej wielkości ramy, którą można w łatwy sposób wydłużać i dopasować do aktualnego wzrostu dziecka. Dzięki wynalazkowi rodzice mogą oszczędzić wydatki na coraz to nowe większe modele jednośladów, a dzieci cieszyć się jazdą na idealnie dopasowanym rowerze.
2010-10-20
Wszyscy rodzice wiedzą jak wcale niełatwa sprawą jest przewożenie dzieci na rowerze. Można oczywiście skorzystać ze specjalnych przyczepek lub fotelików, każde z tych rozwiązań ma jednak swoje wady.
2009-02-23
Dzięki interwencji Sekcji Rowerzystów Miejskich w Poznaniu Minister Infrastruktury zmieni § 2 pkt 8 rozporządzenia z dnia 23 listopada 2004 r. w sprawie zakazu wprowadzania rowerów do obiektów PKP.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'rower i dziecko'
2016-10-07
Gdy przyczepka dla dzieci jest za ciasna, a samodzielna jazda na rowerze jeszcze nie jest możliwa rozwiązaniem może być zastosowanie specjalnej przyczepki Weehoo
Liczba pozycji: