Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'rower poziomy'

Znaleziono: 2 wiadomości dla frazy 'rower poziomy'
2011-09-13
Tak przynajmniej twierdzą miłośnicy tych nietypowych jednośladów. - Człowiek tak się na nich nie męczy, jak na zwykłym rowerze, a w razie upadku mniej się poturbuje, bo nie spada z aż tak wysoka - zgodnie przekonują. W sobotę ponad 50 osób z całego kraju na tych rowerach objechała Opolszczyznę.
2009-08-29
W dniach 4-6.09.2009 w Rogalinku pod Poznaniem firm Cyklotur organizuje Ogólnopolski zlot rowerów poziomych. Impreza przeznaczona jest dla posiadaczy i sympatyków rowerów poziomych i ma na celu popularyzację tego środka transportu.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 2 artykułów dla tagu 'rower poziomy'
2012-09-22
Przełom XIX i XX w. przyniósł ciekawe innowacje: ścigano się na rowerach szosowych, kobiety w długich sukniach mogły wygodnie podróżować "damką", a miłośnicy zrelaksowanej pozycji - rowerem poziomym. W XX w. skonstruowano składak, BMX i rower trekingowy.
2008-05-01
W 2008 roku w niemieckiej miejscowości Germersheim odbyła się trzynasta edycja targów SPEZI - rowerów poziomych, składanych, monocyklów oraz wszelkiego rodzaju dziwnych konstrukcji, których wspólną cechą jest fakt napędzania ich mięśniami ludzkimi
Liczba pozycji:


Znaleziono: 3 definicji w encyklopedii dla tagu 'rower poziomy'
Pojazd napędzany siłą mięśni osoby kierującej nim za pośrednictwem przekładni mechanicznej napędzającej jedno (lub dwa) z kół, wprawianej w ruch zazwyczaj nogami.
Rowery stylizowane na motocykle, bardzo popularne w Wielkiej Brytanii po 1970 r. Choper posiada przedni widelec nieproporcjonalnie wydłużony w stosunku do widełek.
Rodzaj roweru, na którym rowerzysta przyjmuje pozycję półleżącą lub leżącą. Uznaje się je za bardziej ergonomiczne ze względu na ich konstrukcję.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 2 imprez dla tagu 'rower poziomy'
Liczba pozycji: