Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'rower w PKP'

Znaleziono: 8 wiadomości dla frazy 'rower w PKP'
2016-02-24
Długo musieliśmy czekać, ale nareszcie możemy kupić bilet dodatkowy na rower, gdy korzystamy internetowego systemu sprzedaży PKP Intercity.
2013-11-24
Od 29 listopada będzie legalne wprowadzanie na dworce kolejowe, stacje, perony, hole i tunele rowerów, które nie są przeznaczone do przewiezienia pociągiem. Zmiana w istocie jest kosmetyczna i nie umożliwia nadal jazdy rowerem po dworcach.
2014-01-23
Od nowego roku Koleje Dolnośląskie znacząco obniżają opłatę za przewóz rowerów. Nowa cena wynosząca tylko 1 zł będzie obowiązywała niestety tylko na wybranych trasach
2013-06-27
Nadchodzi letni sezon wypoczynkowy. Wielu z nas zapewne wybierze aktywny wypoczynek np. na rowerze. Urząd Transportu Kolejowego wydał ciekawy poradnik dotyczący przewożenia roweru w tym środku transportu.
2013-05-04
Od 4 maja do końca września w pociągach Kolei Mazowieckich można bezpłatnie przewozić rowery. Każdy pasażer posiadający ważny bilet może zabrać ze sobą jeden rower.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'rower w PKP'
2013-03-26
Od czasu, gdy narodowy przewoźnik kolejowy - PKP podzieliło się na kilka spółek niełatwa sprawa przewożenia roweru pociągiem jeszcze bardziej skomplikowała się. W poradniku staramy się wyjaśnic w jaki sposób przewieść rower w pociągu.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 imprez dla tagu 'rower w PKP'
Liczba pozycji: