Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'rower'

Znaleziono: 6 wiadomości dla frazy 'rower'
2012-01-08
Nie da się odkryć koła na nowo. Ale można odkryć dwa koła! Polski inżynier wymyślił składak jeżdżący ponoć lepiej niż klasyczny rower. Postanowiliśmy przekonać się, czy to prawda
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 2 artykułów dla tagu 'rower'
2012-01-01
Chyba pierwsza w Polsce tak obszerna publikacja na temat roweru poruszająca wszystkie aspekty związane z posiadaniem jednośladu. Począwszy od historii, poprzez zagadnienia związane z zdrowiem, ubraniem sprzętem, kończąc na opisach wypraw rowerowych.
2013-12-31
Wszystko na temat sprzętu rowerowego.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 4 definicji w encyklopedii dla tagu 'rower'
Piasta tylnego koła zawierająca wewnątrz mechanizm zmiany przełożeń. Działa on na identycznej zasadzie jak przerzutka rowerowa. Piasta wielobiegowa jest elementem układu napędowego roweru i działa na identycznej zasadzie jak przerzutka.
Część układu napędowego roweru odpowiedzialna za zmianę przełożeń. W rowerze występują przednie i tylne przerzutki. Tylna jest zamocowana na haku tylnego widelca ramy i obsługuje zestaw tylnych zębatek, przednia na dolnej części rury podsiodłowej...
Pojazd napędzany siłą mięśni osoby kierującej nim za pośrednictwem przekładni mechanicznej napędzającej jedno (lub dwa) z kół, wprawianej w ruch zazwyczaj nogami.
Marka rowerów produkowanych w dawnej Ukraińskiej SRR (obecnie Ukraina) od lat 70. do początku lat 90. XX w. przez Zakłady Rowerowe w Charkowie (Charkiwskyj Welocypednyj Zawod). Rowery miały bardzo prostą budowę.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 wypraw dla tagu 'rower'
2014-07-01
Rajd dookoła Polski. Wyruszamy z Sandomierza zbieramy wszystkich uczestników po drodze i wracamy do Sandomierza cel zwiedzanie i dobra zabawa. Jak dobra pogoda to pod namiotem jak zła to noclegownia najtańsza. W planach zwiedzenie morza i gór. Ogniska i gry na gitarze oraz wiele innych rzeczy po prostu zapowiada się fajna zabawa. Nie przegap.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 288 imprez dla tagu 'rower'
Liczba pozycji:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11