Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'rower'

Znaleziono: 6 wiadomości dla frazy 'rower'
2014-03-12
Z początkiem marca na polskim rynku rowerowym oficjalnie debiutuje, mająca ponad sto lat doświadczenia, niemiecka marka Kreidler. Do szerokiej dystrybucji trafią zarówno rowery typu city, cross, trekking oraz MTB, jak i hybrydowe rowery elektryczne.
2013-06-21
Orbea przedstawia nowy rower szosowy Avant 2014. Rama została wykonana z włókna węglowego i jest kompatybilna z hamulcami tarczowymi lub szczękowymi oraz przerzutkami mechanicznymi oraz elektronicznymi. Nowy Orbea Avant będzie dostępny w 7 rozmiarach.
2012-10-17
W 2001 roku cały świat został zelektryzowany informacją o wynalezieniu Segway, który miał być receptą na korki w miastach. W ostatnich dniach media donoszą o kolejnej rewolucji - tym razem chodzi o tani tekturowy rower, który ma kosztować około 50 $.
2012-10-16
Londyński designer Andy Martin na zlecenie firmy Thonet, producenta kultowych krzeseł, wykonał nowoczesną wersję roweru szosowego z napędem typu ostre koło w oparciu o klasyczną linię i tradycyjną technologię gięcia drewna parą wodną.
2012-01-21
Czy boi się krawężników, czy może uciąć nogę i co na to kręgosłup? Test Next. Wszystkie blaski i cienie Easy Rider Bike'a - najdziwniejszego składaka na świecie.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 2 artykułów dla tagu 'rower'
2012-01-01
Chyba pierwsza w Polsce tak obszerna publikacja na temat roweru poruszająca wszystkie aspekty związane z posiadaniem jednośladu. Począwszy od historii, poprzez zagadnienia związane z zdrowiem, ubraniem sprzętem, kończąc na opisach wypraw rowerowych.
2013-12-31
Wszystko na temat sprzętu rowerowego.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 4 definicji w encyklopedii dla tagu 'rower'
Piasta tylnego koła zawierająca wewnątrz mechanizm zmiany przełożeń. Działa on na identycznej zasadzie jak przerzutka rowerowa. Piasta wielobiegowa jest elementem układu napędowego roweru i działa na identycznej zasadzie jak przerzutka.
Część układu napędowego roweru odpowiedzialna za zmianę przełożeń. W rowerze występują przednie i tylne przerzutki. Tylna jest zamocowana na haku tylnego widelca ramy i obsługuje zestaw tylnych zębatek, przednia na dolnej części rury podsiodłowej...
Pojazd napędzany siłą mięśni osoby kierującej nim za pośrednictwem przekładni mechanicznej napędzającej jedno (lub dwa) z kół, wprawianej w ruch zazwyczaj nogami.
Marka rowerów produkowanych w dawnej Ukraińskiej SRR (obecnie Ukraina) od lat 70. do początku lat 90. XX w. przez Zakłady Rowerowe w Charkowie (Charkiwskyj Welocypednyj Zawod). Rowery miały bardzo prostą budowę.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 wypraw dla tagu 'rower'
2014-07-01
Rajd dookoła Polski. Wyruszamy z Sandomierza zbieramy wszystkich uczestników po drodze i wracamy do Sandomierza cel zwiedzanie i dobra zabawa. Jak dobra pogoda to pod namiotem jak zła to noclegownia najtańsza. W planach zwiedzenie morza i gór. Ogniska i gry na gitarze oraz wiele innych rzeczy po prostu zapowiada się fajna zabawa. Nie przegap.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 288 imprez dla tagu 'rower'
Liczba pozycji:
9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19