Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'rowerem pod prąd'

Znaleziono: 7 wiadomości dla frazy 'rowerem pod prąd'
2011-09-08
W Poznaniu coraz częściej dopuszczany jest ruch rowerowy na drogach jednokierunkowych. Kolejnymi miejscami, na których zastosowano takie rozwiązanie, są ulice Zamkowa i Mokra na Starym Mieście, Reglowa na Świerczewie oraz Chrobacka i Skwierzyńska na Naramowicach.
2011-09-07
Na 4 kolejnych ulicach jednokierunkowych w Poznaniu został zalegalizowany ruch rowerowy pod prąd. Tym razem są to ulice Zamkowa i Mokra na Starym Mieście oraz Chrobacka i Skwierzyńska w Naramowicach.
2010-08-11
Krakowscy rowerzyści będą jeździć pod prąd! Już za miesiąc - 22 września pojadą tak całkiem legalnie. Taka jazda będzie możliwa na razie tylko na kilku ulicach. Potem, gdy pomysł się sprawdzi, zostanie wprowadzony i na innych drogach.
2010-08-13
Ledwo drogowcy zabrali się za organizowanie na jednokierunkowych ulicach jazdy rowerzystom pod prąd, a już doszło do awantury. Właściciele jednośladów widząc proponowane przez urzędników rozwiązania zbledli.
2010-07-03
Gdańsk kończy właśnie zapowiadaną od wielu miesięcy reorganizację ruchu na starówce. Na wszystkich (z wyjątkiem dwóch bardzo wąskich) ulicach jednokierunkowych ruch rowerowy będzie odbywał się w obu kierunkach. I to w większości przypadków bez namalowanego na jezdni pasa, wyłącznie dzięki oznakowaniu pionowemu. Pojawią się też pierwsze w Polsce śluzy rowerowe.
Liczba pozycji:
1 2