Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'rowery'

Znaleziono: 13 wiadomości dla frazy 'rowery'
2014-03-12
Z początkiem marca na polskim rynku rowerowym oficjalnie debiutuje, mająca ponad sto lat doświadczenia, niemiecka marka Kreidler. Do szerokiej dystrybucji trafią zarówno rowery typu city, cross, trekking oraz MTB, jak i hybrydowe rowery elektryczne.
2008-02-05
Od pierwszego lutego zmienił się regulamin przewozów Intercity. Rowerzystów zainteresuje punkt mówiący, iż "pasażer może też bezpłatnie przewieźć złożony wózek dziecięcy, złożony rower w pokrowcu oraz jedną parę nart. Bagaż musi umieścić nad lub pod zajmowanym miejscem".
2007-11-22
Pomorska Internetowa Telewizja Rowerowa, publiczne rowery dla mieszkańców miasta - czy to możliwe w Tczewie? Tak uważają członkowie programu "Zielony Rozwój Doliny Dolnej Wisły". Nasze miasto ma stać się przyjazne rowerzystom - do tego dąży m. in. Piotr Kuropatwiński - wyznaczony przez marszałka do stworzenia Pomorskiej Strategii Rowerowej.
2007-11-17
Prezentujemy poniżej pierwszy z testowanych przez nas rowerów podczas Demo Day towarzyszącego targom Eurobike 2007 we Friedrichshafen. Jest to Giant, model Trance X1.
2007-09-14
Parada Rowerów to impreza organizowana przez Muzyczne Radio, od roku 1999. Ideę od samego początku wspiera Czesław Lang organizator Tour de Pologne, który do dziś pomaga nam w jej przygotowaniu.
Liczba pozycji:
1 2 3


Znaleziono: 17 artykułów dla tagu 'rowery'
2012-08-21
Podział rowerów Merida ze względu na typ.
2012-08-21
Linia rowerów Merida Ninety-Nine jest przeznaczona do jazdy sportowej typu XC/Maraton. Ninety-Nine zastąpił linię Ninety-Six, aczkolwiek w Polsce jeszcze w 2012 roku Merida Polska oficjalnie oferowała równolegle te dwa modele.
2012-08-21
Linia rowerów Merida Ninety-Nine jest przeznaczona do jazdy sportowej typu XC/Maraton. Ninety-Nine zastąpił linię Ninety-Six, aczkolwiek w Polsce jeszcze w 2012 roku Merida Polska oficjalnie oferowała równolegle te dwa modele.
2013-03-20
Przedstawiamy całą kolekcję firmy Kross na rok 2013 w "pigułce" - wyjaśniamy w kilku zdaniach przeznaczenie poszczególnych modeli polskiej firmy
2012-08-21
Merida to drugi największy tajwański producent rowerów. W Polsce znajduje się w czołówce jeśli chodzi o sprzedaż jednośladów.
2012-08-31
W Polsce co roku sprzedaje się obecnie rocznie około 700-800 tys. rowerów. Zdecydowana większość tej sprzedaży przypada na rowery tzw "marketowe" - sprzedawane w dużych marketach (np Tesco, Auchan, Carrefour, E.Leclerc, Makro czy tez Selgros).
2013-12-31
Wszystko na temat sprzętu rowerowego.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 16 definicji w encyklopedii dla tagu 'rowery'
Produkowany w czasach PRL miejski model roweru marki Romet. Posiadał ramę ze stali niskowęglowej, koła o rozmiarze 20'' na stalowych, chromowanych obręczach oraz kierownicę typu jaskółka.
Produkowany w czasach PRL miejski tandem marki Romet. Posiadał stalową ramę opartą na jednej rurze o dużym przekroju oraz koła o rozmiarze 26"
Produkowany w czasach PRL miejski składany tandem marki Romet. Jest on najprawdopodobniej jedynym modelem roweru dwuosobowego składanego produkowanym w Polsce. Wersja jednoosobowa składanego roweru na kołach 20" była nazwana Wigry.
Produkowany w czasach PRL (lata 70. - 90.) turystyczny model roweru marki Romet. Posiadał ramę ze stali niskowęglowej, tylną (prawdopodobnie pięciobiegowa) przerzutkę Favorit. Romet, lub Shimano. Koła o rozmiarze 27'' na stalowych, chromowanych obręczach
Produkowany w czasach PRL miejski model roweru marki Romet. Posiadał ramę ze stali niskowęglowej, koła o rozmiarze 20'' na stalowych, chromowanych obręczach oraz kierownicę typu jaskółka
Produkowany w czasach PRL (lata 70. - 90.) miejski składany rower marki Romet. Obok modelu Wigry, był to najpopularniejszy składak w czasach PRL. Od modelu Wigry różnił się praktycznie tylko rozmiarem kół - zamiast 20" posiadał koła w rozmiarze 24".
Produkowany w czasach PRL (lata 70. - 90.) miejski model roweru marki Romet. Posiadał ramę ze stali niskowęglowej z jednorzędowym napędem. Romet Kalina posiadał dwa hamulce szczękowe, i co ciekawe był pozbawiony hamulca w tylnej piaście - tzw torpedo.
Produkowany w czasach PRL (lata 70. - 90.) turystyczny, damski model roweru marki Romet. Posiadał ramę ze stali niskowęglowej, tylną (prawdopodobnie pięciobiegowa) przerzutkę Favorit.
Produkowany w czasach PRL (lata 80.) turystyczno-szosowy model roweru marki Romet. Posiadał ramę ze stali niskowęglowej, dwie przerzutki: przednia dwurzędowa Romet i tylna sześciorzędowa Favorit.
Produkowany pod koniec lat 80. i na początku lat 90. rower górski marki Romet. Mustang był pierwszym polskim rowerem górskim.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 34 imprez dla tagu 'rowery'
Liczba pozycji:
1 2 3 4