Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'rowery'

Znaleziono: 13 wiadomości dla frazy 'rowery'
2007-09-02
Singlespeedy stają się coraz bardziej popularne. Zyskały sobie przychylność konsumentów prostotą konstrukcji, a co za tym idzie bezproblemową obsługa i konserwacją. Jeśli tylko czuje się dość siły w nogach to można się dać temu trendowi porwać.
2007-06-26
Dla wielu rowerzystów zaskoczeniem może być fakt, że jeden z największych producentów samochodów - należąca do koncernu Volkswagen czeska Škoda także produkuje jednoślady. Poza tradycyjnymi produktami, takimi jak rowery szosowe, rowery górskie, rowery crossowe i rowery dla dzieci, firma oferuje klientom dwa zupełnie nowe modele – rower górski z pełnym zawieszeniem przeznaczony do jazdy w trudnym terenie oraz bicykl klasy touring, który znakomicie sprawdzi się w mieście.
2007-01-05
W 2007 roku, po 25 latach od wprowadzenia na rynek, znów będzie można kupić Stumpjumpera w wersji sprzed ćwierć wieku. Specialized Stumpjumper uznawany jest za pierwszy w historii seryjnie produkowany prawdziwy rower górski.
2007-02-04
Od kilku lat trwa inwazja pełnego zawieszenia w rowerach górskich. To rozwiązanie podwyższające bezpieczeństwo oraz komfort wdziera się do kolejnych grup rowerów. W tym roku największą innowacją firmy Wheeler jest nowa linia rowerów dedykowanych do maratonów: R.A.M.P.
2006-10-10
W drugiej połowie września dystrybutor marki Gary Fisher: Rea-Sport zorganizował pierwszą w Polsce prezentację nowości na rok 2007. Przyszły rok zapowiada się całkiem ciekawie. Dawno nie było już tylu zmian. W tym odcinku opisujemy: HiFi, Race Day, Fat Possum, Single Speed'y i stalowe rowery.
Liczba pozycji:
1 2 3


Znaleziono: 17 artykułów dla tagu 'rowery'
2012-08-30
Zestawienie rowerów serii Kross Hexagon - będącej tańszym odpowiednikiem linii Kross Level ?. Rowery te - na kołach 26" - są przeznaczone do rekreacyjnej jazdy poza miastem oraz w górach.
2012-08-30
Level to najpopularniejsza linia rowerów firmy Kross przeznaczonych do szeroko pojętego kolarstwa górskiego. Są to klasyczne rowery MTB, gdzie wyższe modele są przeznaczone głównie do ścigania się w maratonach rowerowych oraz zawodach typu cross country.
2012-08-21
Omówienie kolekcji rowerów fitness/urban Merida.
2012-08-21
Omówienie kolekcji rowerów szosowych Merida.
2012-08-21
Omówienie kolekcji rowerów miejskich Merida.
2012-08-21
Omówienie kolekcji rowerów trekkingowych (turystycznych) Merida.
2012-08-21
Omówienie kolekcji rowerów górskich full-suspension Merida.
2012-08-21
Omówienie kolekcji rowerów crossowych Merida.
2012-08-21
Tajwańska firma Merida w nazewnictwie swoich modeli używa oznaczeń cyfrowych w formie słownej. Najprostsza sprawa jest z modelami, których nazwy zaczynają się słowem One (ang. jeden) odnoszącym się do wartości skoku zawieszenia - przedniego i tylnego.
2012-08-21
Omówienie kolekcji rowerów górskich z przednim amortyzatorem - hardtail Merida.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 16 definicji w encyklopedii dla tagu 'rowery'
Produkowany w czasach PRL miejski model roweru marki Romet. Posiadał ramę ze stali niskowęglowej, koła o rozmiarze 20'' na stalowych, chromowanych obręczach oraz kierownicę typu jaskółka.
Produkowany w czasach PRL miejski tandem marki Romet. Posiadał stalową ramę opartą na jednej rurze o dużym przekroju oraz koła o rozmiarze 26"
Produkowany w czasach PRL miejski składany tandem marki Romet. Jest on najprawdopodobniej jedynym modelem roweru dwuosobowego składanego produkowanym w Polsce. Wersja jednoosobowa składanego roweru na kołach 20" była nazwana Wigry.
Produkowany w czasach PRL (lata 70. - 90.) turystyczny model roweru marki Romet. Posiadał ramę ze stali niskowęglowej, tylną (prawdopodobnie pięciobiegowa) przerzutkę Favorit. Romet, lub Shimano. Koła o rozmiarze 27'' na stalowych, chromowanych obręczach
Produkowany w czasach PRL miejski model roweru marki Romet. Posiadał ramę ze stali niskowęglowej, koła o rozmiarze 20'' na stalowych, chromowanych obręczach oraz kierownicę typu jaskółka
Produkowany w czasach PRL (lata 70. - 90.) miejski składany rower marki Romet. Obok modelu Wigry, był to najpopularniejszy składak w czasach PRL. Od modelu Wigry różnił się praktycznie tylko rozmiarem kół - zamiast 20" posiadał koła w rozmiarze 24".
Produkowany w czasach PRL (lata 70. - 90.) miejski model roweru marki Romet. Posiadał ramę ze stali niskowęglowej z jednorzędowym napędem. Romet Kalina posiadał dwa hamulce szczękowe, i co ciekawe był pozbawiony hamulca w tylnej piaście - tzw torpedo.
Produkowany w czasach PRL (lata 70. - 90.) turystyczny, damski model roweru marki Romet. Posiadał ramę ze stali niskowęglowej, tylną (prawdopodobnie pięciobiegowa) przerzutkę Favorit.
Produkowany w czasach PRL (lata 80.) turystyczno-szosowy model roweru marki Romet. Posiadał ramę ze stali niskowęglowej, dwie przerzutki: przednia dwurzędowa Romet i tylna sześciorzędowa Favorit.
Produkowany pod koniec lat 80. i na początku lat 90. rower górski marki Romet. Mustang był pierwszym polskim rowerem górskim.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 34 imprez dla tagu 'rowery'
Liczba pozycji:
1 2 3 4